Medicana Bahçelievler Hastanesi

Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır.  89 yataklı hastanemizde tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 6 ameliyathane, 2 doğumhane, koroner kalp ve genel yoğun bakım üniteleri, kalp damar cerrahisi yoğun bakım ünitesi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve 30 yataklı diyaliz ünitesi mevcuttur.

Hastanemiz özellikle böbrek nakli, diyaliz, tüp bebek ve kadın doğum ünitesi, hematoloji, kardiyoloji ve anjiografi ünitesi, kalp damar cerrahisi, genel cerrahi (laparoskopik cerrahi), çocuk cerrahisi, beyin sinir cerrahisi, plastik cerrahi, fizik tedavi, çocuk endokrinoloji, gastroenteroloji, endoskopi laboratuarı, ERCP laboratuarı ve yoğun bakım birimlerinde verdiği hizmetlerin kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

Hasta memnuniyeti ve güleryüzlü hizmeti ilke edinen Medicana Bahçelievler Hastanesi, deneyimli hekim kadrosuyla multidisipliner tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Avrupa yakasının merkezinde Atatürk Havalimanına yakın mesafede olan hastanemiz, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara merkezi konumu ile sağlık hizmeti sunuyor.


Konum

BAHÇELİEVLER

 

Kapalı Alan

9890 m2

 

Yatak Kapasitesi

89

Yoğun Bakım Yatak Kapasiteleri

Dahili Yoğun Bakım Ünitesi
2
Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi
2
KVC Yoğun Bakım
6
Koroner Yoğun Bakım
4
Yenidoğan Yoğun Bakım
6


Uzman - Akademik Kadro


Uzman Kadro: 49 / Akademik Kadro: 8

Özellikli Branşlar

Kardiyoloji,

KVC,

Organ Nakli,

Hematoloji,

Üroloji,

Kadın Hastalıkları ve Doğum,

Tüp Bebek

Genel Cerrahi,

Gastroenteroloji,

Havacılık,

Nefroloji,

Plastik Cerrahi,

Ortopedi,

Hemodiyaliz,

Çocuk Endokrinoloji,

Beyin Sinir ve Omurga Cerrahi,

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları


Medikal Teknoloji


BT / MR 1,5 Tesla / Mamografi / Anjiyografi (Katater) Laboratuarı / ERCP (Endoskopi merkezi), Kapalı kemoterapi modülü, işitme merkezi, Laparoskopik cerrahi donanımı

Yıllık Hasta Tedavi Sayısı

Toplam 119.532

Yıllık Yatan Hasta Tedavi Sayısı    


10.660 Yatan Hasta

Güncel Operasyonel Veriler


Ortopedik Ameliyat 342
Ürolojik Ameliyat 416
Böbrek Nakli 69
Göğüs Cerrahisi 113
Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi 35
Angio 1115
Kalp Ameliyatı 237
Genel Cerrahi Ameliyatları 1080

Sağlık Turizmi

Avrupa yakasının merkezinde Atatürk Havalimanına yakın mesafede olan Medicana Bahçelievler Hastanesi, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara merkezi konumu ile sağlık hizmeti sunuyor.  Medicana Bahçelievler Hastanesi sağlık turizmi alanında ortopedi, kalp damar cerrahi, tüp bebek, böbrek nakli, plastik cerrahi, genel cerrahi, beyin sinir ve omurga cerrahisi, hematoloji bölümleriyle ön plana çıkıyor. Uluslararası hasta merkezimizle yurt dışından gelen konuklarımızın hizmetinizdeyiz.

Foto Galeri

Content

Content