PİEZO FROZEN YÖNTEMİ İLE BURUN ESTETİĞİ

Güzelik yüz yıllar boyunca insanoğlunun peşinde koştuğu bir unsurdur.  Özellikle  yüz güzelliğinde önemli bir yere sahip olan burun güzelliği için çeşitli uygulamalar ve cerrahiler yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar ve tecrübeler, burnun güzel görünümünde cerrahi yöntemlerle çok daha etkili ve uzun ömürlü olduğunu gösterdi.

     Tabiki cerrahi tekniklerde zaman geçtikçe şekil değiştirmekte ve gelişmektedir. Burun estetiğinin ilk yıllarında yoğun cerrahi kesim ve kırmaların ağırlıkta olduğu yöntemler kullanılırken günümüzde daha az kesme ve nerdeyse yok denecek kadar az kırma teknikleri kullanılmaktadır. Böylece ameliyat sonrası iyileşme daha hızlı olmakta ve cerrahi sonuçlar çok daha tatmin edici olmaktadır.     

Piezo Frozen Yöntemi ile İyileşme Süreci Hızlandırılmış, Morarma ve Şişme En Aza İndirilmiştir

Cerrahi işlemler her ne kadar güzellik için yapılacak  olsa da danışanlarımızda korku ve endişe yaratmaktadır. Fakat bu korkularını azaltmak ve ameliyat sonrası süreçlerini daha konforlu geçirmeleri için yıllar içerisindeki tecrübelerle Frozen Burun Estetiği tekniğini geliştirilmiştir. Bu teknikle iyileşme sürecini hızlandırılmış, morarma ve şişme miktarı minimale indirilmiştir. Aslında tekniği geliştirirken Kalp ve Damar Cerrahlarının kalp ameliyatları sırasında uyguladıkları bir takım tekniklerden ilham alarak  ‘’Acaba burun estetiği ameliyatlarında bu teknikleri kullanırsam nasıl olur’’  düşüncesiyle uygulamaya başlanmıştır. Sonucun gayet başarılı olduğunu gördükten sonra tekniği son yıllarda populer olan piezo cerrahisi ile birleştirerek mükemmel bir sonuç yarattık.

Piezo Frozen Yöntemiyle Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Piezo cerrahisinin pürüzsüz, yumuşak doku ve damarlara zarar vermeyen ses dalgaları ile atravmatik kesimi ve kalp damar cerrahlarının kalp için uyguladıkları hassas teknikler bir araya gelince burun cerrahisi için kusursuz bir cerrahi yöntem ortaya çıktı. Ve adı Piezo Frozen yöntemi ile Burun Estetiği oldu. Tabi ki bu teknik yüksek tecrübeli cerrahlar tarafından uygulanması gereken ve yüksek beceri gerektiren bir tekniktir. Bu teknikle ameliyat ettiğim danışanlarımın çok daha mutlu oldukları, çok daha çabuk iyileştikleri ve çok daha çabuk işe geri döndükleri gözlenmiştir. Tüm burun çeşitlerinde kolaylıkla uygulanabilen rahat ve insan vücuduna en ufak bir zarar vermeyen, yabancı bir cisim kullanılmayan bir tekniktir. Bu uygulamayla danışanlarımıza, son teknoloji cerrahi aletler ile cerrahi tekniği birleştirerek çok daha etkili bir burun estetiği cerrahisi sunuyoruz.

Piezo Frozen yöntemi ile Burun Estetiği veya sadece Frozen Burun Estetiği teknikleri yeni burun estetiği trendleri arasında önemli bir yere sahip olacağını ve danışanlarımıza da çok daha güzel görünümde burunlara sahip olmalarını sağlayacağını düşünüyoruz.

Ekibimiz

Bizimle İletişime Geçin