MEDICANA HABERLER

Grip Sezonunda Kalabalıktan Uzak Durmalıyız!
Güneş ışınlarının vücudumuza az değdiği günlerin ardından gelen hastalıklardan birisi de grip. Kıştan ilkbahara geçtiğimiz günlerde vücudumuzun direnci düşebilir. Mevsim geçişlerinde özellikle yaşlılar, çocuklar ve hamilelerin dikkatli olması gerekmektedir. Medicana Bahçelievler Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Hayati Kale, grip hastalığına dair önemli bilgiler paylaştı.
Ateş ve Boğaz Ağrısı HIV / AIDS Belirtisi Olabilir
İnsan bağışıklık yetersizliği virüsü (HIV) bağışıklık sistemini hedef alır ve insanların savunma sistemlerini enfeksiyonlara ve bazı kanser türlerine karşı zayıflatır. Virüs, immün hücrelerin işlevini tahrip eder ve bozar, dolayısıyla enfekte olmuş kişiler yavaş yavaş immün yetmezliğe girer. Medicana Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Karabay HIV Virüsü hakkında önemli bilgiler verdi.
Tüp Bebek Yöntemi Gebelik Şansını Artırıyor !
Tüp bebek Tedavisi normal olarak gebelik şansı olmayan ya da çok az olan çiftlerde gebelik şansını arttıran bir tedavi yöntemidir. Medicana Bahçelievler Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Düzgün Korkmaz Tüp Bebek hakkında önemli bilgiler verdi.
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz

Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

E-RANDEVU

OnlineHekim Randevularınızı sadece çağrı merkezi yetkilimiz ile görüşerek alabilirsiniz.
Lütfen hastane seçiniz.

  E-RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   E-RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN