NASIL GİDİLİR?


+A A-

METRO

İstanbul Otogar’dan M1 Yenikapı Metro hattına binilerek Yenikapı durağında inilir, Marmaray Metro hattına geçiş yapılır. Marmaray Üsküdar istasyonunda Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Harem Otogar’dan taksi (yaklaşık 15-20 TL) veya minibüs (yaklaşık 3-4 TL) ile Üsküdar’a geçilir, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Anadolu veya Avrupa yakasından Metrobüs hattı kullanılarak Altunizade durağında inilir, yaklaşık 50 mt yürünür, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçilir Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Anadolu veya Avrupa yakasından Marmaray kullanılarak Üsküdar istasyonuna geçilir, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

İETT Otobüs

Harem Otogar’dan taksi (yaklaşık 15 TL) veya minibüs (yaklaşık 5 TL) ile Üsküdar’a geçilir, Üsküdar (merkez) Ümraniye istikametine giden; 320 – 9ÜD otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Kadıköy (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; 14B - 14ES - 14DK numaralı otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Üsküdar (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; 320 – 9ÜD otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Avrupa yakasından Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inilir, yaklaşık 75 mt yürünür, Mecidiyeköy İETT durağından 522 numaralı otobüs hattı ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Anadolu veya Avrupa yakasından Metrobüs ile Altunizade durağında inilir; Millet Bahçesi durağına yaklaşık 100 mt yürünür 522 - 320 - 9ÜD otobüs hatları kullanılarak Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Minibüs

Üsküdar (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; minibüslere binilir Medicana Çamlıca Hastanesi karşısında inilir. (yaklaşık 5 TL)

Taksi

Üsküdar iskelesinden direkt yaklaşık 20-25 dk’lık bir taksi (yaklaşık 35-40 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Kadıköy iskelesinden direkt yaklaşık 30-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 55-60 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Bostancı iskelesinden direkt yaklaşık 35-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 65-75 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Harem Otogar’ından direkt yaklaşık 25-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 45-60 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Esenler Otogar’ından direkt yaklaşık 40-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 95-105 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt yaklaşık 40-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 165-175 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

İstanbul Havalimanı’ndan yaklaşık 45-55 dk’lık bir taksi (yaklaşık 185-200 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

İstanbul Havalimanı

İETT Otobüs

İstanbul Havalimanı’ndan yaklaşık 30-45 dk aralıkla hareket eden H-2 sefer numaralı İSTANBUL HAVALİMANI - MECİDİYEKÖY otobüsüne binilir, Mecidiyeköy Metrobüs durağında inilir. Metrobüs hattına aktarma yapılarak Altunizade durağında inilir, yaklaşık 50 mt yürünür, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçilir, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

İstanbul Havalimanı’ndan yaklaşık 30-45 dk aralıkla hareket eden H-2 sefer numaralı İSTANBUL HAVALİMANI - MECİDİYEKÖY otobüsüne binilir, Mecidiyeköy Metrobüs durağında inilir. Mecidiyeköy İETT durağından 522 numaralı ALEMDAĞ – MECİDİYEKÖY otobüs hattı ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

HVİST-9 sefer numaralı HAVAİST Kadıköy-Tepeüstü (yaklaşık 32-35 TL) otobüsüne binilir, Acıbadem Metro / Tepeüstü veya Kadıköy duraklarında inilir. Taksi (yaklaşık 25-75 TL) veya minibüs (yaklaşık 5 TL) ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 20-30 mt yürünür.

HVİST-20 sefer numaralı HAVAİST Kadıköy-Tepeüstü (yaklaşık 32-35 TL) otobüsüne binilir, Tepeüstü durağında inilir. Taksi (yaklaşık 55 TL) veya minibüs (yaklaşık 5 TL) ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 20-30 mt yürünür.

İstanbul Havalimanı’ndan yaklaşık 40-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 185-200 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı

İETT Otobüs

Sabiha Gökçen Havalimanından HAVABUS otobüsleri ile (kişi başı 14-18 TL) veya İETT E10 - E11 sefer sayılı otobüs hatları ile Göztepe Köprüsü durağında inilir, 14ES - 14DK – 14B otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Sabiha Gökçen Havalimanından HAVABUS otobüsleri ile (kişi başı 14-18 TL) veya İETT E10 - E11 sefer sayılı otobüs hatları ile Göztepe Köprüsü durağında inilir, 15-20 dk sürecek bir taksi (yaklaşık 35-40 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt yaklaşık 40-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 165-175 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

ÜSKÜDAR HATTI

Üsküdar iskelesinden yaklaşık 20-25 dk’lık bir taksi (yaklaşık 35-40 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Eminönü – Üsküdar Hattı

Eminönü – Üsküdar vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır Üsküdar İETT durağından; 320 – 9ÜD otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Eminönü – Üsküdar vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır; Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Beşiktaş – Üsküdar motor veya vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır, Üsküdar (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; minibüslere binilir Medicana Çamlıca Hastanesi karşısında inilir. (yaklaşık 5 TL)

Beşiktaş – Üsküdar Hattı

Beşiktaş – Üsküdar motor veya vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır Üsküdar İETT durağından; 320 – 9ÜD otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Beşiktaş – Üsküdar motor veya vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Ümraniye durağında inilir ve 1 numaralı çıkıştan çıkılır, 30 mt yürünür.

Beşiktaş – Üsküdar motor veya vapur hattı ile Üsküdar’a geçiş yapılır, Üsküdar (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; minibüslere binilir Medicana Çamlıca Hastanesi karşısında inilir. (yaklaşık 5 TL)

KADIKÖY HATTI

Kadıköy iskelesinden yaklaşık 30-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 55-60 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Beşiktaş – Kadıköy Hattı

Beşiktaş – Kadıköy vapur hattı ile Kadıköy’e geçiş yapılır Kadıköy İETT durağından; 14B - 14ES - 14DK otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

Eminönü – Kadıköy Hattı

Eminönü – Kadıköy vapur hattı ile Kadıköy’e geçiş yapılır Kadıköy İETT durağından; 14B - 14ES - 14DK otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

BOSTANCI HATTI

Bostancı iskelesinden direkt yaklaşık 35-45 dk’lık bir taksi (yaklaşık 65-75 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Bostancı Deniz Otobüsü iskelesinden Kadıköy istikametine giden 16 - 16D - 4 nolu otobüslerle Kadıköy’e geçiş yapılır Kadıköy İETT durağından; 14B - 14ES - 14DK otobüs hatları ile Namazgâh veya Santral durağında inilir, 50 mt yürünür.

AVRUPA YAKASINDAN GELİŞ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden (Boğaziçi Köprüsü) geçildikten sonra sağ tarafta üçüncü çıkış olan “Sancaktepe / Çekmeköy / Çamlıca / Şile” sapağından girilir. Köprü üstüne çıkıldığında sol şeritte kalınarak “FSM Köprüsü / Ümraniye / Şile” sapağından devam edilir. Vecdi Diker Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Ümraniye / Bulgurlu / Çamlıca / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte “Ümraniye / Bulgurlu” sapağından girilir. Sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü’nden geçildikten sonra sağ tarafta üçüncü çıkış olan “Çamlıca / Ümraniye / Üsküdar” sapağından girilir. Köprü üstüne çıkıldığında sol şeritte kalınarak “15 Temmuz Şehitler Köprüsü / Çamlıca / Üsküdar” istikametinde devam edilir. Tantavi Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Çamlıca / Yavuztürk / Bulgurlu / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte kalınarak göbeğe girmeden “Ümraniye / Yavuztürk” sapağından girilir. Yaklaşık 200 mt sonra tünel geçildikten sonra en sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.

Yavuz Sultan Selim (YSS) Köprüsü’nden geçildikten sonra “Çekmeköy / FSM Köprüsü / Kadıköy” istikametinde devam edilir. “Ümraniye / Ataşehir / Kadıköy / Ankara” sapağından girilir. “15 Temmuz Şehitler Köprüsü / Çamlıca / Üsküdar” istikametinde devam edilir. Tantavi Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Çamlıca / Yavuztürk / Bulgurlu / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte kalınarak göbeğe girmeden “Ümraniye / Yavuztürk” sapağından girilir. Yaklaşık 200 mt sonra tünel geçildikten sonra en sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.

Avrasya Tüneli’nden geçildikten sonra “Sabiha Gökçen / Edirne / Ankara / Çamlıca” sapağından girilir. Köprü üzerinden “15 Temmuz Şehitler Köprüsü / Çamlıca / Şile” istikametinde devam edilir. Yaklaşık 2-3 km sonra “Çamlıca / Şile / Ümraniye / Altunizade / Üsküdar” sapağından girilir. Sapağın ilerisinde “Ümraniye / Şile” istikametinde devam edilir. Vecdi Diker Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Ümraniye / Bulgurlu / Çamlıca / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte “Ümraniye / Bulgurlu” sapağından girilir. Sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.

ANADOLU YAKASINDAN GELİŞ

E-5 istikametinden;

15 Temmuz Şehitler Köprüsü / Çamlıca / Şile” istikameti takip edilir. Yaklaşık 2-3 km sonra köprüden önce son çıkış olan “Çamlıca / Şile / Ümraniye / Altunizade / Üsküdar” sapağından girilir. Sapağın ilerisinde “Ümraniye / Şile” istikametinde devam edilir. Vecdi Diker Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Ümraniye / Bulgurlu / Çamlıca / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte “Ümraniye / Bulgurlu” sapağından girilir. Sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.

E-6 istikametinden;

“Ümraniye / Ataşehir / Kadıköy” istikameti takip edilir. “15 Temmuz Şehitler Köprüsü / Çamlıca / Üsküdar” istikametinde devam edilir. Tantavi Tüneli geçildikten sonra sağda ilk çıkış olan “Çamlıca / Yavuztürk / Bulgurlu / Göztepe” sapağından girilir. En sağ şeritte kalınarak göbeğe girmeden “Ümraniye / Yavuztürk” sapağından girilir. Yaklaşık 200 mt sonra tünel geçildikten sonra en sol şeritte kalınarak “Ümraniye / Çamlık” istikametinde ışıklar geçilir. Bir sonraki ışıklar geçildikten 50 mt sonra solda hastane otoparkına geçiş sağlayan yol ayrımı bulunmaktadır.