KURUMSAL HABERLER


+A A-

CORONAVİRÜS (Koronavirüs / Covid-19) SALGINI DÖNEMİNDE KRONİK KALP HASTALARI İÇİN ÖNERİLER

Medicana Çamlıca Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Murat Yalçın,“Ülkemiz dahil tüm dünyada yaşanan Coronavirüs (Koronavirüs /Covid-19) salgını bilinen kalp damar hastalığı olan veya olma ihtimali yüksek riskli hastalarla olan ilişkisi birkaç yönden önem arzetmektedir." dedi.

26.03.2020

CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) YARATTIĞI KAYGI İLE BAŞEDEBİLİRSİNİZ

Medicana Çamlıca Hastanesi Uzmanlarından Klinik Psikolog Kübra Bozkurt, “Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) pandemik salgını hem bizim kontrolümüzde olan bir salgın hem de değil. Bireysel alınması gereken önlemleri uygulayıp, çevremizi de bu konuda uyarırsak bu salgını kontrol altına alabiliriz. Kontrol altına alınan bir durum doğal olarak bizi daha fazla tedirgin edemez ve psikolojik olarak etkilemez.” dedi.

19.03.2020

CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS/ COVİD-19) SALGININDA BASİT EGZERSİZLERLE BAĞIŞIKLIĞIMIZI GÜÇLENDİREBİLİRİZ

Medicana Çamlıca Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Uzm. Dr. Sevil Karagül, Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) salgın sürecinde su içmek, düzenli uyku, taze sebze meyve tüketmek gibi basit bağışıklığı güçlendirici önerilere düzenli ev egzersiz programının eklenmesi gerektiğinin altını çizdi.

18.03.2020

HAMİLELERDE CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) RİSKİ NEDİR?

Medicana Çamlıca Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aylin Akıncı, şu ana kadar anneden karnındaki bebeğe geçmiş bir vakanın görülmediğini ancak bu durumunun risk yok diye algılanmaması gerektiğini belirtti.

16.03.2020

Yıldız Holding Çalışanları'na Grip Influenza ve Coronavirüs (Koronavirüs) Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirdik

Yıldız Holding’in genel merkezinde Medicana Çamlıca Hastanemizin Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Kadir Göktürk’ün sunumu ile Grip – Influenza – Coronavirüs Bilgilendirme Semineri gerçekleştirdik.

03.03.2020

Grip – Influenza – Coronavirüs (Koronavirüs) Bilgilendirme Semineri

Medicana Çamlıca Hastanemizin Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Kadir Göktürk’ün sunumu ile Yıldız Holding / Bizim Toptan Gıda Çalışanlarına Grip – Influenza – Coronavirüs Bilgilendirme Semineri Düzenlendi.

25.02.2020

GLOBAL ÇAPTA BİR RİSK: CORONAVİRÜS!

Medicana Çamlıca Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Uzm. Dr. Kadir Göktürk, son günlerde dünya çapında endişe yaratan Coronavirüs (Koronavirüs) hakkında bilgi verdi.

24.01.2020

Medicana Çamlıca Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde

27.12.2018

Vasküler Değerlendirme Programı ile Kalp Hastalığı Riskini Azaltın

22.12.2018