KURUMSAL HABERLER


+A A-

Kadınlara Özel Merkez

Medicana’nın sağlığa yaptığı yatırımlar, bununla da sınırlı kalmayacak. İstanbul Bahçelievler’de bu yıl bir de Kadın-doğum ve çocuk Hastanesi açılacak.


Medicana Kadın-Doğum Hastanesi’nde kadınlar her türlü sağlık sorunlarına cevap bulabilecekler. Kadın-doğum ve çocuk hastanesinin 2007 yılı  ilk yarısında hizmete girmesi planlanıyor. Peki hastanede neler olacak? Hastalar kadın doğum ve çocuk hastalıkları ile ilgili her türlü sorunlarına bu hastanede çözüm bulabilecekler. İstedikleri taktirde özel koşullar sağlanmış şekilde odalarında doğum imkanı bulabilecekleri bu hastanede, anne karnında tedaviden doğuma ve tüm jinekolojik hastalıklarla ilgili sorunlarına çözüm bulabilecekler. Aynı zamanda çocuk hastalıkları ile ilgili tüm branşların olacağı bu hastanede çocukların hoşca vakit geçirebilecekleri bütün mekanlar düşünülerek bir “çocuk dünyası” hazırlanıyor. Hastane bünyesinde ayrıca bir de tüp bebek merkezi hastaların hizmetine sunulacak. Kadro ise yine uzman doktor ve akademik kariyeri olan doktorlardan oluşacak. Merkezi bir yerde olması da yine hastalara kolaylık sağlayacak.

Türkiye’de Medicana

Medicana’nın hastane projeleri sadece İstanbul il sınırlarıyla sınırlı değil. Türkiye’nin diğer illerinde de açılması planlanan Medicana Hastaneleri’nin ilkinin temeli Ankara’da atıldı. Ankara Medicana’nın açılış tarihi olarak 2008 yılı ilk ayları olarak öngörülüyor.  Ankara Medicana Hastanesin de onkoloji, kalp damar cerrahisi, transplantasyon ve tüp bebek branşları ağırlıklı olacak. 20 bin metrekare kapalı alanı olan bu hastanenin projesi tamamlandı.

Oluşturma: 31.01.2011 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu