KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Avcılar Yerel Basınla Buluştu

Medicana Avcılar Hastanesi, 8 Aralık 2012 Cumartesi günü, Avcılar bölgesine sunduğu sağlık hizmetleri hakkında, Avcılar halkının, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını konuşmak ve yerel basınla tanışmak amacıyla bir basın buluşması gerçekleştirdi.


Medicana Avcılar Yerel Basınla Buluştu

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu’nun Medicana Avcılar Hastanesi, 8 Aralık 2012 Cumartesi günü, Avcılar bölgesine sunduğu sağlık hizmetleri hakkında, Avcılar halkının, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını konuşmak ve yerel basınla tanışmak amacıyla bir basın buluşması gerçekleştirdi.

Grubun Avcılar Hastanesi’nin 6’ıncı katındaki toplantı salonunda gerçekleşen buluşma; Avcılar Genel Müdürü ve Başhekimi Erdal Ercan, Genel Müdür Yardımcısı Ali Emre Kodan ve Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Buluşmada “Hoşgeldiniz” konuşması yapan Medicana Sağlık Gurubu Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan “20 yıldan bu yana sağlık sektöründe hizmet veren bir kurum olarak öncelikle yakın çevremizi başarılı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti ile buluşturmak amacındayız. Bu gayret ve çalışmalarımızı kamuoyu bilgisine sunmak konusunda emek ve desteğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çabalarımızın duyurulmasında gösterdiğiniz mesleki duyarlılık ve basın buluşmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Avcılarda 25 yıldır 7/24 tüm branşlarda tam donanımlı sağlık hizmeti verdiklerini ve bölge halkını yakından tanıdığını söyleyen Avcılar Hastanesi Genel Müdürü aynı zamanda Başhekimi Erdal Ercan; “Diyaliz, Yenidoğan, Erişkin yoğun bakım birimlerimizin kapasitesini artırarak daha iyi hizmet verebilmek için yeniden yapılandık.

Avcılar Medicana Hastanesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da saygın, güvenilir ve iyi tıp hizmetleri sunan bir hastane olarak algılanmak istiyoruz. Yönetim temelimizin mantığında, insanların güven duyduğu bir hastane olarak algılanması öncelikle yer almaktadır. Avcılar hastanemizde verilen sağlık hizmetlerinin kalitesinin algılanan ve hissedilen düzeyde tatmin edici ve yüksek kalitede olmasına büyük önem gösteriyoruz. Medicana Sağlık Grubuna bağlı bir zincirin halkası olarak grubun sağlık çözümleri gücünü Avcılar halkı için kullanmanın rahatlığını yaşıyoruz. ”dedi.

Oluşturma: 11.12.2012 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu