KURUMSAL HABERLER


+A A-

Kesisiz, Dikişsiz, Ağrısız Saç Ekimi

FUE saç ekimi tekniği ile kesi, dikiş işlemi olmaksızın, ağrısız bir şekilde saçlarınıza kavuşun Yaşlılık, hormonal değişiklikler ve ailede kelliğe yatkınlık gibi birçok faktör saç kaybına sebep olabilmektedir. Saç kaybı ne kadar erken başlarsa, kellik gelişmesi de o kadar hızlı olmaktadır.


FUE saç ekimi tekniği ile kesi, dikiş işlemi olmaksızın, ağrısız bir şekilde saçlarınıza kavuşun


Yaşlılık, hormonal değişiklikler ve ailede kelliğe yatkınlık gibi birçok faktör saç kaybına sebep olabilmektedir. Saç kaybı ne kadar erken başlarsa, kellik gelişmesi de o kadar hızlı olmaktadır.

Saç dökülmesi kadınlara nazaran erkeklerde daha sık görülmektedir. Bunun yanında yaklaşık olarak her 5 kadından biri yaşlılık, hastalık ve menopoz sonrası oluşan hormonal değişiklikler gibi nedenlerle saç dökülmesi yaşamaktadır. Saç ekiminde diğer saç ekimi yöntemlerine etkinliği kanıtlanmış olan FUE saç ekimi tekniği ile kesi, dikiş işlemi olmaksızın, ağrısız bir şekilde saçlarınıza kavuşmanız mümkün. 


Saç Ekimi kimler tarafından yapılmalıdır?


Saç ekimi operasyonu kesinlikle Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Uzmanları ve yardımcı sağlık personelleri tarafından yapılmalıdır.


Ücretsiz ilk muayeneniz sonrası saçlarınızın büyüme özelliklerini, saç kaybının derecesini, ailedeki saç kaybı hikâyesini ve daha önce cerrahi bir tedavi alıp almadığınızı değerlendirelim. Eğer sizin için en uygun seçimin saç ekimi olduğuna karar verirsek bu konuda içiniz rahat olabilir. Çünkü saç ekimi Op. Dr. Muhammet Kayapınar ve ekibi tarafından uzun yıllardır başarıyla yapılmaktadır.

Oluşturma: 12.02.2015 12:00
Son Güncelleme: 20.07.2017 09:15
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu