KURUMSAL HABERLER


+A A-

Yaşlılarımızı Seviyoruz, Sağlıklarını Önemsiyoruz.

KASEV YAŞLI BAKIM MERKEZİ’NDE YAŞAMLARINI SÜRDÜREN 40 YAŞLI VE BAKIM MERKEZİ ÇALIŞANLARI CHECK-UP’LARINI YAPTIRMAK ÜZERE MEDİCANA 'NIN KONUĞU OLDULAR.


Medicana Sağlık Grubu tarafından; Yaşlıların toplumdaki yeri ve önemini hatırlatmak, sadece yılın bir haftası değil, toplumumuza sağladıkları katkılarla her zaman hatırlanmaları gerektiğine dikkat çekmek amacıyla 22 Mart 2014’te KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’ne ziyaret ederek sosyal sorumluluk projesi başlatılmıştı. 

Ziyaret sırasında KASEV Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaşamını sürdüren değerli yaşlılara ve bakım merkezi çalışanlarına armağan edilen Check- up kontrollerini, 7 Nisan Pazartesi günü Çamlıca Medicana Hastanesine gelerek yaptırdılar. 

Check-up kontrollerinin ardından yapılan kahvaltı organizasyonunda Çamlıca Medicana Hastanesi Check Up Uzmanı Dr. Mehmet Erdoğan” Yaşlılık, insanın doğumu ile başlayan yasam sürecinde, kişinin gerek fiziksel, gerekse zihinsel yönden, bağımsızlıktan bağımlılığa geçtiği bir yasam dönemi. Bugün yaptığımız tetkiklerle, konuğumuz olan bu yaşlı bireylerin yaşam kalitelerinin daha iyi olması bilinciyle bu sosyal sorumluğumuzu gerçekleştirmek arzusundayız. ” şeklinde konuştu. 

Doktor ve Sağlık görevlilerinden gördükleri yoğun ilgiden çok memnun olan Yaşlı Bakım Merkezinin yaşlıları mutlu ve sağlıklı olarak hastaneden ayrıldılar.

Oluşturma: 07.04.2014 12:00
Son Güncelleme: 25.07.2017 12:57
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu