KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Anne, Çocuk Merkezi Hizmetinizde!

Medicana Çamlıca Hastanesi ana binasına 50 metre mesafede bulunan Medicana Anne, Çocuk Merkezi hizmete girerek, ‘’kadın hastalıkları ve doğum’’ alanında ‘VIP hizmet’ dönemini başlattı!


Medicana Anne, Çocuk Merkezi; sağlık hizmetlerine duyulan ihtiyaç bakımından toplumun en öncelikli kesimini oluşturan kadın, anne ve çocukların sağlık düzeyini yükseltmek, üreme sağlığı hizmetleri bütünü içinde ailelere konforlu bir hizmet vermek amacıyla kuruldu.

Gelişmiş teknoloji ve imkanlarla donatılarak tasarlanan Medicana Anne, Çocuk Merkezi; 7/24 hizmet veriyor.

Medicana Anne, Çocuk Merkezi’nin oda ve alanları, hasta ve hasta yakınlarının rahatlığı ön planda tutularak dizayn edildi. Tıbbi işlemlerin ve tedavinin gerçekleştirileceği hasta odalarında; hasta, refakatçi ve tıbbi kadronun olası tüm ihtiyaçları göz önüne bulundurularak maksimum konfor anlayışı, çağın gerekleri ile birleştirildi.

İstanbul Anadolu yakasının referans hastanelerinden Medicana Çamlıca Hastanesi ana binasına 50 metre mesafede bulunan Medicana Anne, Çocuk Merkezi, 3 bin metrekare kapalı alana sahip, butik bir merkez.

Merkez, 18 yatağı, 3 suit odası, 2 ameliyathanesi ve 1 doğumhanesi ile Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi, Genel Cerrahi, İç hastalıkları, Endokrinoloji, Plastik cerrahi, Kozmetik Cerrahi, Medikal Estetik, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları ile hizmet veriyor.

Oluşturma: 05.12.2015 12:00
Son Güncelleme: 26.07.2017 01:15
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu