KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakli Bölümü Katıldığı Kongrelerle Adından Söz Ettiriyor

Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakil Birimi, Katıldığı Kongrelerle Adından Söz Ettiriyor.


Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakli Bölümü Katıldığı Kongrelerle Adından Söz Ettiriyor

Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakil Birimi, Katıldığı Kongrelerle Adından Söz Ettiriyor.

 

 9-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Sapanca Güral Otel 'de düzenlenen '3.Güncel Böbrek Hastalıkları, Hipertansiyon ve Transplantasyon Toplantısı 'kongresinde Organ Nakil Merkezi birim kadrosu ile Medicana International İstanbul Hastanesi de yer aldı.

 

Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakil Merkezi Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Muzaffer Sarıyar'ın oturum başkanı olarak katıldığı etkinlikte, Nefroloji Uzmanı Prof. Dr. Alaattin Yıldız’da konuşmacı olarak yer aldı. Özellikle böbrek nakil operasyonları ile başarısından söz ettiren Sn. Sarıyar Türkiye’nin dört bir yanından gelen Nefroloji Uzmanlarına, Diyaliz Hekimlerine önderlik etti.

 

Gerçekleştirilen etkinlik Türkiye genelinde farklı bölgelerden gelen Organ Nakil Koordinatörlerini bir araya getirme imkânı sağladı. Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakil Koordinatörü Dr. Orçun Subaşılar etkinlikte stand alanına gelen ziyaretçilere hastanemiz hizmetleri, tıbbi kadromuz ve Böbrek Transplantasyon işleminde sağlanan ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundu

 

Türkiye’de Organ Bağışının ve Organ Nakli’nin Önemi üzerine gerçekleştirilen etkinlikte, Medicana International İstanbul Hastanesi Organ Nakil Birimi, işine verdiği özen ve muazzam hazırlığı ile gelen firmalar arasında tek sağlık kuruluşu olması ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

Gelen tüm ziyaretçilere Koordinatör tarafından verilen bilgiler dışında, organ bağışı ve organ naklinin önemini bir kez daha hatırlatmak amaçlı hazırlanan bilgilendirici ve tanıtıcı materyaller sunuldu.

 

Medicana International İstanbul Hastanesi olarak, Organ Naklinin Önemini bilen anlayışımız ile ilerliyor, ORGAN BAĞIŞLA HAYAT KURTAR diyoruz!  


Image titleOluşturma: 19.04.2014 12:00
Son Güncelleme: 03.08.2017 04:30
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu