KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana International Istanbul Hastanesi Dünya Diyabet Gününde Hastalarla Bir Araya Geldi

Medicana International İstanbul Hastanesi 14 Kasım Diyabet Gününe özel hastalarla bir araya geldi. Hastane içerisinde stand kurulumu gerçekleştirilerek hasta ve hasta yakınlarına ücretsiz şeker ölçümü ve bilgilendirmeler yaptı. Medicana International İstanbul Hastanesi Diyabet Sorumlu Hemşiresi Yeliz Demirbaş tarafından hastalara şeker ölçüm defterleri de verildi. Düzenli takibin vurgulandığı bilgilendirmelerden hastalar çok memnun kaldı.MEDİCANA INTERNATİONAL ISTANBUL HASTANESİ DÜNYA DİYABET GÜNÜNDE HASTALARLA BİR ARAYA GELDİ.


Medicana International İstanbul Hastanesi 14 Kasım Diyabet Gününe özel hastalarla bir araya geldi. Hastane içerisinde stand kurulumu gerçekleştirilerek hasta ve hasta yakınlarına ücretsiz şeker ölçümü ve bilgilendirmeler yaptı. Medicana International İstanbul Hastanesi Diyabet Sorumlu Hemşiresi Yeliz Demirbaş tarafından hastalara şeker ölçüm defterleri de verildi. Düzenli takibin vurgulandığı bilgilendirmelerden hastalar çok memnun kaldı.


Ölçümler ve bilgilendirmeler hastalarda farkındalık yarattı. Bir çoğunun şeker ölçümleri sınırdayken acil olarak doktora gözükmelerinin faydalı olacağı bilgisi verildi. Belki de bu sayede beklenmedik kötü sonuçlar önlenebildi.


Medicana International İstanbul Hastanesi olarak 14 Kasım Diyabet Günü’nü Kutluyoruz.Image title

Oluşturma: 14.11.2014 12:00
Son Güncelleme: 04.08.2017 12:34
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu