KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana International İstanbul Hastanesi'nden Okullarda Ağız ve Diş Sağlığı Hijyen Eğitimi Düzenlendi

Medicana International İstanbul Hastanesi, 22-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında, Yönelim Sağlık Koleji, Uğur Koleji Anaokulu, Bahçeşehir Anaokulu, Alkent AIKA Okullarında Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimleri düzenledi. Diş Hekimi Ayla İncirkuş Soykan tarafından düzenlenen eğitimlerde, öğrencilere ve miniklere ağız ve diş sağlığı hijyen eğitiminin doğru şekilde nasıl yapılması gerektiği anlatıldı. MEDİCANA INTERNATİONAL İSTANBUL HASTANESİ’NDEN OKULLARDA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİJYEN EĞİTİMİ DÜZENLEDİ.


Medicana International İstanbul Hastanesi, 22-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında, Yönelim Sağlık Koleji, Uğur Koleji Anaokulu, Bahçeşehir Anaokulu, Alkent AIKA Okullarında Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimleri düzenledi. Diş Hekimi Ayla İncirkuş Soykan tarafından düzenlenen eğitimlerde, öğrencilere ve miniklere ağız ve diş sağlığı hijyen eğitiminin doğru şekilde nasıl yapılması gerektiği anlatıldı. 


Eğitim sonrası ağız ve diş sağlığı konusunda kontrolleri yapılan miniklere, ailelerine vermeleri için ağız ve diş sağlığı karneleri verildi. Bu sayede hijyen eğitiminin öneminin bir kez daha üzerinde duruldu.


Image title

Medicana International İstanbul Hastanesi olarak Ağız ve Diş Sağlığı Haftanızı Kutlar, Sağlıklı Gülüşler dileriz.

Oluşturma: 29.11.2014 12:00
Son Güncelleme: 04.08.2017 12:56
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu