KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana International İstanbul Hastanesi İşbirliğinde Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliğinin İlki Gerçekleşti

Medicana International İstanbul Hastanesi işbirliğinde gerçekleşen ünlü markaların yer aldığı ve diğer yandan girişimci kadınların emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışa sunulduğu Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliği’nin ilki Büyükçekmece Eser Premium Hotel’ de gerçekleşti.


Medicana International İstanbul Hastanesi İşbirliğinde Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliğinin İlki Gerçekleşti

MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ İŞBİRLİĞİNDE MUTLU KADINLAR ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİNİN İLKİ GERÇEKLEŞTİ 

Medicana International İstanbul Hastanesi işbirliğinde gerçekleşen ünlü markaların yer aldığı ve diğer yandan girişimci kadınların emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışa sunulduğu Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliği’nin ilki Büyükçekmece Eser Premium Hotel’ de gerçekleşti. 3. Bölge annelerinin katılımlarıyla desteklenen şenlikte, anne, çocuk bloggerları, Medicana International İstanbul Hastanesi hekimleri ve anne çocuk gelişim merkezi eğitmenleri sunumlarıyla yer aldı.

Bebeğim Geliyor Eğitim Merkezi Kurucusu ve anne çocuk blogger ı Esra Ertuğrul'un katılımı ve sosyal medyada gerçekleştirdiği canlı yayına Medicana International İstanbul Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal ve Endokrinoloji Uzmanı Doç. Dr. Fevzi Balkan Katıldı.

Şenlik kapsamında kadınlara özel önerilerde bulunan ünlü bloggerların söyleşilerinin yanı sıra diğer yandan da kadınlarımızın rahatlıkla alışveriş yapabilmeleri için çocuklara özel kukla tiyatrosu, masal dinletisi ve oyun aktiviteleri düzenlendi.

Image title
Oluşturma: 01.06.2017 12:00
Son Güncelleme: 04.08.2017 05:14
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu