KURUMSAL HABERLER


+A A-

Ekranların Sevilen Sunucusu Vatan Şaşmaz Aylık Buluşmalara Konuk Oldu

Alanında ünlü isimlerin konuk olduğu Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar, bu ay Türk televizyonlarının sevilen ismi, manken, oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz’ı ağırladı.


Ekranların Sevilen Sunucusu Vatan Şaşmaz Aylık Buluşmalara Konuk Oldu

EKRANLARIN SEVİLEN SUNUCUSU VATAN ŞAŞMAZ AYLIK BULUŞMALARA KONUK OLDU

Alanında ünlü isimlerin konuk olduğu Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar, bu ay Türk televizyonlarının sevilen ismi, manken, oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz’ı ağırladı. Medicana International İstanbul Hastanesinde gerçekleştirilen buluşmaya tiyatro sanatçısı Defne Yalnız, Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, Beylikdüzü Belediyesi Kültür-Sanat Danışmanı Erhan Bayladı, Büyükçekmece ve Beylikdüzü belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, alanında ünlü isimlerin konuk edildiği yaşam tadında aylık buluşmalara, ekranların sevilen ismi Vatan Şaşmaz’ı konuk oldu. Hasta ve hasta yakınlarının da katıldığı buluşma, izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü. İlk olarak kanal 6’da Kültür, sanat, yaşam, magazin üzerine yazdığı “Erkekler Kulübü” adlı bir programıyla tanınan, çocuklar duymasın dizisiyle ekranların en sevilen karakterleri arasında yerini alan Vatan Şaşmaz, meslek hayatında yaşadığı en ilginç ve ders niteliğindeki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.


Image title


Oluşturma: 25.04.2017 12:00
Son Güncelleme: 04.08.2017 05:32
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu