KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Sivas Hastanesinde Tüp Bebek Tedavilerine Yönelik Akademik Seminer Yapıldı.

Medicana International Samsun Hastanesi hekimlerinden Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr.Şafak Hatırnaz Medicana Sivas Hastanesinden Genel Müdür Şerafettin Demiray, Üroloji Hekimleri Prof.Dr.Gökhan Gökçe, Op.Dr.Eyüp Coşar, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op.Dr.Ruhnaz Yılmaz, Op.Dr.Gültekin Koçun, Op.Dr. Nadir Comart, Op.Dr.Kerime Nazlı Salihoğlu katılımları ile gerçekleşen seminer konferans salonunda gerçekleşti.


Medicana Sivas Hastanesinde Tüp Bebek Tedavilerine Yönelik Akademik Seminer Yapıldı.

Tüp bebeğin başarı oranları ve yeni yöntemlerin konuşulduğu toplantıda Dr.Hatırnaz “Hücreden hayata çıktığımız bu yolda gayemiz, sizlerin de desteği ile daha güçlü yarınların kurulması sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi ve sağlam aile temellerinin oluşmasında rol oynamaktır. Merkezimizde ayda 120-150 hastaya rahat hizmet edebilecek alt yapımız mevcuttur, engin kalite kontrol deneyimi ile çözüm odaklı yaklaşımlar ile IVF laboratuvarımız günlük haftalık ve aylık takiple optimize ediliyor. Tüm merkez güvenliği en üst düzeydedir. Hastalarımızın Embryo ve Gonad hücreleri konusunda tam güvenebilecekleri bir laboratuvar ortamı sağlanmıştır.” Diye konuştu.

            Toplantının ardından açıklama yapan Demiray, “Medicana Sağlık Grubu içerisinde özellikli branşlarda hizmet veren hastanelerimizle zaman zaman akademik toplantılar yapıyoruz. Samsun Hastanemiz bizleri Tüp Bebek anlamında destekliyor. Hastalarımız aynı grup içerisinde bürokrasiye ve mükerrer tetkiklere maruz kalmadan tedavisini alıyor. Tüp bebek tedavisi yaptıracak bir hastamız takip ve tetkiklerini başka şehre gitmeden Sivas Hastanemizde yaptırıyor, uygulamayı da daha öncesinde planlanmış olarak Samsun Hastanesinde gerçekleştirmiş oluyor. Böylelikle hastalarımız hem ekonomik anlamda hem de ulaşım anlamında rahat ediyor.” Dedi.

Oluşturma: 29.09.2017 12:00
Son Güncelleme: 06.10.2017 03:35
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu