KURUMSAL HABERLER


+A A-

Katar Sağlık Bakanı, Medicana Ankara'yı Ziyaret Etti

Katar Halk Sağlığı Bakanı Dr. Hanan Mohammed Al Kuwari, Türkiye ziyareti kapsamında beraberindeki heyetle 31 Ekim 2017 Salı günü Medicana International Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Gülçin Türkmen Sarıyıldız ile biraraya geldi.


Katar Sağlık Bakanı, Medicana Ankara'yı Ziyaret Etti

Bakan Al Kuwari ile ekibi, sağlık turizmi çalışmaları çerçevesinde Medicana Ankara Hastanesi'ni gezerek yöneticileri ve hekimleriyle Hastanenin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Heyete Dr. Sarıyıldız'ın yanı sıra Omurga Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Alpaslan Şenköylü, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Fahri Yetişir ve Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Doç. Dr. Petek Erpolat bilgi verdi.


Katarlı Bakan, Türkiye'de sağlık eğitimi ve ileri tıp uygulamalarını heyecanla takip ettiklerini söylerken, kadın yönetici ve hekimlerin gücünden de etkilendiğini aktararak Dr. Gülçin Sarıyıldız'ı tebrik etti.


Heyette Katar Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Abdulla Alneami, Sağlık Bakanı Yardımcısı Dr. Salih Ali Al Merri, Sağlık Bakanı Danışmanı Ahmed Muhammed Al Mulla ile Türk ve Katarlı diplomatik yetkililer bulundu.

Oluşturma: 01.11.2017 12:00
Son Güncelleme: 01.11.2017 03:41
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu