KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Bursa’da İlk Bebek Sevinci

Kısa bir süre önce hasta kabulüne başlayan Medicana Bursa Hastanesi’nde ilk bebek dünyaya geldi. Hastanede doğan ilk bebek olması sebebiyle Alparslan adı koyulan bebeğe, Genel Müdür Dr. Necip Kozalı tarafından yarım altın hediye edildi.


Medicana Bursa’da İlk Bebek Sevinci

Kısa bir süre önce hasta kabulüne başlayan Medicana Bursa Hastanesi’nde ilk doğum gerçekleşti ve bir erkek çocuğu dünyaya geldi. 24 Ocak Çarşamba günü saat 15.45 sıralarında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr. Müzeyyen Uyanık tarafından sezaryen ile gerçekleştirilen başarılı bir operasyon ile dünyaya gelen Alparslan Yekta bebek, hastanede büyük bir heyecan yarattı.

Nurşen ve Yunus Pişkin çiftinin bebekleri 3 kilo 640 gram ağırlığında ve 50 santimetre boyunda sağlıklı bir şekilde hayata ‘’merhaba’’ dedi. Hastanede doğan ilk bebek olması sebebiyle Pişkin çiftinin bebeklerine Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı tarafından yarım altın hediye edildi.

Her kurumda ilklerin özel olduğunu belirten Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, “Medicana Bursa Hastanesi’nde hayata gözlerini açan güzel bebek hastane içerisinde büyük bir heyecan yarattı. Doğum için hastanemizi tercih eden çiftin mutluluğuna ortak olmak istedik ve küçük bir hediye sunduk” dedi.

Doğumu gerçekleştiren Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ‘’Medicana Bursa Hastanesi’nin ilk bebeği ellerimde dünyaya geldi. Aramıza hoş geldi. Huzurlu mutlu ve sağlıklı bir gelecek diliyorum. Hastamızın da,  bebeğimizin de durumu oldukça iyi. Yeni hastanemizle birlikte daha nice başlangıçlara şahit olacağız ‘’ dedi.


Bebeğin ailesi Nurşen ve Yunus Pişkin çifti ise; en son teknolojiyle donatılmış hastanede, beş yıldızlı otel konforunda bir hizmet alarak bebeklerine kavuşmalarına vesile olan Medicana Bursa Hastanesi’ne verdikleri hizmetten ve doğum sonrası yaptıkları jestten dolayı teşekkür etti.

Doç. Dr.
Müzeyyen Uyanık
Kadın Hastalıkları ve Doğum
MEDICANA BURSA
Profili Gör
Oluşturma: 30.01.2018 12:00
Son Güncelleme: 30.01.2018 02:41
Oluşturan: Müzeyyen Uyanık