KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANA AKADEMİ'nin ilk temelleri atıldı.

MEDICANA AKADEMİ'nin ilk temelleri atıldı.


MEDICANA AKADEMİ'nin ilk temelleri atıldı.

Medicana Sağlık Grubu, çalışanların mesleki gelişimi konusunda yaptığı çalışmalara devam ediyor.  AREL Üniversitesi ile afiliye olan ve  Üniversite çalışmalarına hız kazandıran Medicana Sağlık Grubu, aynı üniversitede üst ve orta düzey yöneticilerin, " Eğiticinin Eğitimi"  sertifikası almalarını sağlayacak programların ilkini geçtiğimiz hafta tamamladı.

Eğitime katılan Medicana Sağlık Grubu'nun çeşitli kademelerdeki yöneticileri; sektörel deneyimlerini etkin şekilde aktarabilecekleri sunumlar hazırlamayı,  çalışanların eğitim faaliyetlerine destek verebilmeyi ve profesyonel eğitimci olacakları eğitme yolunda kendilerini geliştirebilecekleri yetkinlikleri deneyimledi.  Eğitim sunumları hazırlama,  sunum becerileri, beden dili, zor katılımcılarla baş etme teknikleri vb konularda eğitim alan  ve sınav neticesinde başarılı olan yöneticiler “Eğiticinin Eğitimi Sertifikasını” almaya hak kazandılar. Bu eğitim sonrasında, sertifikalandırılan yöneticilerin, uzmanlaşmış oldukları alanlarla ilgili eğitim modüllerini oluşturarak Medicana Akademi kapsamındaki eğitimlere başlanılması planlanıyor.

Eğitime katılanlar, Medicana Sağlık Grubu Genel koordinatörü Reha Özkaya başkanlığında düzenlenen yemekte İstanbul'da bir aradaydı.

Oluşturma: 25.06.2013 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu