KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Sivasspor Futbolcuları, Medicana Hastanelerinde Sağlık Kontrolünden Geçti

MEDICANA SİVASSPOR Futbolcuları yeni sezon öncesinde, İstanbul’da Medicana Çamlıca Hastanesi, Ankara’da Medicana International Ankara hastanelerinde sağlık kontrolünden geçti.


Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde üç ayrı grup halinde yapılan sağlık kontrolleri iki gün sürdü. Medicana Çamlıca Hastanesin’de; Korcan Çelikay, Alper Doğan, Aykut Yakut, Hakan Arslan, Musa Yılmazer, Hakan Özmert ve Batuhan Karadeniz ‘in, Medicana International Ankara Hastanesi’nde ise Adem Koçak ve Burhan Eşer’in, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) istediği tüm tetkikleri yapıldı.

Sağlık kontrolleri sırasında detaylı test ve tetkikleri yapılan futbolcular; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Ekibin sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

Medicana Çamlıca  ve Medicana International Ankara hastaneleri hekimleri; futbolcuların  sağlık durumlarının yapılan tetkiklere göre çok iyi olduğunu ve sağlık kontrollerinde herhangi bir soruna rastlanmadığını söylediler.
Oluşturma: 03.07.2015 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu