KURUMSAL HABERLER


+A A-

Konya Ekonomi Ödülleri’nden Medicana’ya Ödül

Medicana Konya Hastanesi, Konya ekonomisine katkı sağlayan kurumları ödüllendirmek amacıyla 2011 yılından bu yana düzenlenen Konya Ekonomi Ödülleri’nde “En Fazla İşbaşı Eğitim Programı Düzenleyen Firmalar” kategorisinde ödül kazandı.


Konya Ekonomi Ödülleri’nden Medicana’ya Ödül

Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Sanayi Odası, Konya Vergi Dairesi Başkanlığı, Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu Konya İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Konya Ekonomi Ödülleri 2017”, 26 Mart Pazartesi Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıkoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen törende Medicana Konya Hastanesi, “En Fazla İşbaşı Eğitim Programı Düzenleyen Firmalar” kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödülü, Medicana Konya Hastanesi Genel Müdür Vekili Fulya Erdemil aldı.

Bu yıl 11 kategoride toplam 81 ödülün verildiği Konya Ekonomi Ödülleri;  Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Sanayi Odası, Konya Vergi Dairesi Başkanlığı, Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu Konya İl Müdürlüğü ortaklığında Konya ekonomisine katkı sağlayan firmaları ödüllendirmek amacıyla 2011 yılından beri geleneksel olarak düzenleniyor.

Oluşturma: 28.03.2018 12:00
Son Güncelleme: 28.03.2018 05:25
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu