KURUMSAL HABERLER


+A A-

Coollifting/ Medikal Estetik Uygulaması

Son dönemde trend uygulamalardan biri olan ve ülkemizde de çok merak uyandıran CooLifting Medicana Bursa Hastanesi Medikal Estetik bölümünde de uygulanmaktadır. Kısa sürede gençleştiren CoolLifting , düşük ısıda ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü bir CO2 akışı ile birlikte cilt altına ENJEKSİYONSUZ olarak gönderen etkili bir anti-aging uygulamasıdır.


Coollifting/ Medikal Estetik Uygulaması

Göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak çevresi gibi yaşlılık etkilerinin en belirgin olduğu bölgeleri etkin bir şekilde tedavi etmek için kullandığımız bir yöntemdir.

 İşlem sonrası ani bir lifting etkisi yaratarak cildi pürüzsüzleştirir, yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırır ve derin kırışıklıkları azaltır Derinlemesine nemlendirme sağlarken, cildin elastikiyetinin  artırılmasına yardımcı olur.

Özel günler öncesinde hızlı bir etki görmek için 1 kez uygulanabildiği gibi 6 seans olarak uygulandığında maksimum etki sağlanır.

Sadece 5 dakikada hızlı,güvenle ve de etkin sonuç alabileceğiniz sonrasında da sosyal hayatınıza ara vermek zorunda olmadığınız cilt yenileme ve gençleştirme uygulası deneyimini coollifting ile yaşayabilirsiniz.

Oluşturma: 11.04.2018 12:00
Son Güncelleme: 11.04.2018 02:54
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu