KURUMSAL HABERLER


+A A-

Çocuklar Hakan Hatipoğlu ile Zumba Yaparak Coştu

Medicana Kadıköy Hastanesi ve Kadıköy Belediyesi’nin çocuk sağlığına dikkat çekmek amacıyla 22 Eylül Cumartesi günü düzenlediği Zumba Kids etkinliği, İstanbullulardan büyük ilgi gördü. Survivor yarışmacısı ve eski milli yüzücü Hakan Hatipoğlu’nun katılımıyla düzenlenen organizasyonda yüzlerce çocuk dansın tadını çıkardı.


Çocuklar Hakan Hatipoğlu ile Zumba Yaparak Coştu

Medicana Sağlık Grubu, “Sağlığın için Harekete Geç” projesi kapsamında hayata geçirdiği etkinlikler dizisinin ikincisinde, çocuk sağlığına vurgu yaptı. Çocukları hareket etmeye ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla Kadıköy Belediyesi Kalamış Spor Merkezi’nde düzenlenen “Zumba Kids”, Kadıköy sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.


Ücretsiz olan organizasyonda, çocuklar müzik eşliğinde senkronize dans ederek eğlenceli bir gün geçirdi. Zumba Kids eğitmeni Atakan Uğurlu’nun yönetiminde gerçekleştirilen dans şovlarına aileler de eşlik etti. Etkinlikte ayrıca, Medicana Kadıköy Hastanesi’nin uzman doktorları ailelere önemli tavsiyeler verdi.


Organizasyona, Survivor yarışmacısı, eski milli yüzücü ve yeni baba adayı Hakan Hatipoğlu da konuk oldu. Baba olmaya hazırlanan Hatipoğlu, çocuk sağlığı konusunun hayati önem taşıdığına dikkat çekti, sağlıklı beslenmenin ve bol bol hareket etmenin önemini vurguladı.


Medicana Kadıköy Hastanesi’nin önderliğinde gerçekleştirilen Zumba Kids; Kadıköy Belediyesi, Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu, Grena Güzellik Merkezi ve Gano Organik Kahve işbirliğiyle hayata geçirildi.


Oluşturma: 03.11.2018 12:00
Son Güncelleme: 03.11.2018 11:45
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu