KURUMSAL HABERLER


+A A-

MEDICANA ANKARA’DA ÇOCUK HASTALARA BAYRAM ŞENLİĞİ…

Medicana International Ankara Hastanesi, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kapsamında Hastane içinde çeşitli etkinlikler ve süslemeler gerçekleştirdi.


MEDICANA ANKARA’DA ÇOCUK HASTALARA BAYRAM ŞENLİĞİ…

Çocukların dünyası afişliklerimizde...


Hazırlıklara bayram öncesinde başlayan Hastane için ilkokul öğrencileri 23 Nisan’a özel "Sağlık" konulu resimler boyadı. MBA Okulları öğrencilerine ait bu resimler, Medicana International Ankara Hastanesi Çocuk Polikliniği önünde sergilenmeye başlandı. Halen sergilenen çocukların dünyasını anlatan birbirinden renkli bu resimler, Polikliniği ziyaret eden büyük – küçük herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor.


Ayrıca Hastane, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" nedeniyle söz konusu hafta boyunca afişliklerini de çocukların resimleri için boşalttı. Resimler, özel bir tasarımla afişliklerde de sergileniyor.


Çocuk hastalara Uçan Balonlar ve Cupcake hediyesi


Medicana International Ankara Hastanesi, 23 Nisan günü de çocuk hastalarına ve hastalarının çocuklarına özel etkinlikler gerçekleştirdi. Çocuklara Resepsiyon ve Çocuk Polikliniği’nde görevli Medicana çalışanları tarafından gün boyu bayraklar ve balonlar hediye edildi.


Oluşturma: 23.04.2019 12:00
Son Güncelleme: 24.04.2019 02:54
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu