KURUMSAL HABERLER


+A A-

2.Geleneksel Medicana Bowling Turnuvasi Yine Çok Heyecanli Gecti

2.Geleneksel Medicana Bowling Turnuvasi Yine Çok Heyecanli Gecti


2.Geleneksel Medicana Bowling Turnuvasi Yine Çok Heyecanli Gecti

2.GELENEKSEL MEDICANA BOWLİNG TURNUVASI YİNE ÇOK HEYECANLI GEÇTİ

2.Geleneksel Medicana Bowling Turnuvası  yoğun katılım ve heyecan içinde gerçekleşti.

Medicana Bursa Hastanesi çalışanlarının yoğun iş temposunun yorgunluğunu atmalarını sağlamak, motivasyon yükseltmek ve birlik ve dayanışma ruhunu diri tutmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bowling Turnuvasının ikincisi gerçekleştirdi. Hastane çalışanları yoğun çalışma ortamı ve iş stresinden uzaklaşma fırsatı buldu.
İlk açılış atışını, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Remzi Karşı  yaptı. 27 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirilen turnuva oldukça çekişmeli ve heyecan dolu geçti. Bazı yarışmacıların aileleri de katılarak, etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Takım çalışmasının ve çalışan motivasyonun önemini sürekli vurgulayan Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Remzi Karşı: “Bu tür organizasyonlarla büyük bir aile olduğumuzu hissediyoruz. Bu sebeple bunu hissetmek ve hissettirmek çok anlamlı.” dedi.


Carrefour Magic Bowling Eğlence Merkezi’nde gerçekleşen turnuvaya 5'er kişilik gruplar halinde (40) takım olmak üzere toplam (200) çalışan katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı turnuvada birinciliği "Radyoloji" takımı, ikinciliği " Yüksek Geirilim", üçüncülüğü ise "Pars" takımı aldı.

Turnuvanın şampiyonalarına turnuva sonunda törenle kupa ve madalyaları takdim edildi.
Oluşturma: 09.01.2020 12:00
Son Güncelleme: 09.01.2020 03:44
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu