NASIL GİDİLİR?


+A A-

Özel araç ile ulaşım: D100 otobanı üzerinden düz gelirken Bahçelievler / Haznedar tabelasından sağa giriniz. Çalışlar Caddesinden düz devam ederken sol tarafta hastanemizi göreceksiniz.
Toplu taşıma ile: Metrobüs ile Bakırköy – İncirli durağında indikten sonra Haznedar güzergahından geçen minibüsler ile yaklaşık 10 dakika sonra ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araç ile; Merter yolunu takip ediniz. Haznedar tabelasından sağa girdiğinizde 2 kilometre düz devam ettikten sonra sağ tarafta hastanemizi göreceksiniz.
Toplu Taşıma ile: Esenler – Bakırköy hattı 98G ile Haznedar durağında indiğinizde 100 metre ileride sağ tarafta bulunan hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araç ile: Bahçelievler tabelasından girdikten sonra Haznedar tabelasını takip ederek hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.
Toplu taşıma ile; Metrobüs ile Bakırköy – İncirli durağında indikten sonra Haznedar güzergahından geçen minibüsler ile yaklaşık 10 dakika sonra ulaşım sağlayabilirsiniz

Özel araç ile; Bakırköy - Aksaray çıkışına girdikten sonra E-5 yönünde devam ediniz. D100 Güney Yanyolu üzerinde Bahçelievler – Güngören yönündeki rampaya doğru sağa dönünüz. İncirli Kavşağına girdikten sonra Çınarlı Sokak yönünde sola dönünüz. 300 metre sonra Eski Londra Asfaltı Caddesi yoluna girmek için sağa dönünüz. Bakırköy – Çevreyolu çıkışına girdikten 200 metre sonra Medicana Haznedar Hastanesini göreceksiniz.
Toplu Taşıma ile: HAVAŞ otobüsleri ile Yenibosna durağında indikten sonra Metro ulaşımı ile İncirli durağına gidiniz. Haznedar güzergâhından geçen minibüsler ile yaklaşık 10 dakika sonra ulaşım sağlayabilirsiniz.