KURUMSAL HABERLER


+A A-
Kemik İliği Naklinin Merkezi Şimdi İstanbul’da Umut Oluyor

04.07.2020
Hasta ve Hasta Yakınlarına Profesyonel Yaklaşım

15.10.2018
Çocuklarda ve Yetişkinlerde Bahar Alerjisinde Beslenme

Kimilerimiz için bahar mutluluk, canlılık ve tazelik iken kimilerimiz için de alerji, baş ağrısı ve kaşıntıların peşinde getirdiği yorgunluk oluyor. Bahar mevsimiyle çeşitli otların türemesi, çiçeklerin açması, uçuşan polenler alerjik bünyeye sahip bireylerde hayat kalitesini düşürerek günlük yaşantılarını olumsuz yönde etkiliyor.

12.04.2018
Check-Up Yaptırmanız için 40 Neden? Neden Check Up?

Medicana International İstanbul Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Murtaza Çit, check up ın önemini, check up yapılması için 40 nedeni ve yaş, cinsiyete göre erken teşhis için check up programları hakkında önemli bilgiler verdi.

06.12.2017
Aritmi Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar

03.11.2017
Siz daha kemik yoğunluğu ölçümünüzü yaptırmadınız mı?

Siz daha kemik yoğunluğu ölçümünüzü yaptırmadınız mı?

01.08.2017
Arel Üniversitesinin düzenlediği 2. Gençlik ve Gelecek Sempozyumu eğitimine katıldık

5 Haziran Çarşamba günü, Arel Üniversitesi Tepekent kampüsünde gerçekleşen sempozyumun sağlık sponsoru Medicana International İstanbul Hastanesi oldu. Sempozyum kapsamında gün boyu EKG, tansiyon, şeker ölçümü yapan ve Organ Bağış Birimi ile yer alan hastanemiz gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

24.07.2017
Medicana International İstanbul Hastanesi İşbirliğinde Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliğinin İlki Gerçekleşti

Medicana International İstanbul Hastanesi işbirliğinde gerçekleşen ünlü markaların yer aldığı ve diğer yandan girişimci kadınların emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışa sunulduğu Mutlu Kadınlar Alışveriş Şenliği’nin ilki Büyükçekmece Eser Premium Hotel’ de gerçekleşti.

01.06.2017
Herşeyin Başı Sağlık Dediler Anneler Gününde Biraraya Geldiler

Medicana International İstanbul Hastanesi anneler günü nedeniyle düzenlediği etkinliklerinin ilkini “Sağlıklı anne, sağlıklı çocuk ve mutlu aileye her gün anneler günü” sloganıyla gerçekleştirdi.

14.05.2017