ODALARIMIZ


+A A-

Standart Oda

Medicana International İzmir Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış standart odalar bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarda, süit odalarda olduğu gibi televizyon, kablosuz internet, televizyon ve gazete servisi gibi hizmetler yer alıyor.

Suit Oda

Medicana International İzmir Hastanesi’ndeki 15 adet suit odada iki ayrı bölüm yer alıyor. Hasta odasının yanı sıra, hasta yakınlarının dinlenebileceği bekleme odası, hasta ve refakatçiye özel banyo bulunuyor. Suit odada, minibardan, televizyona, kablosuz internetten gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

King Suit Oda

King Suit, Medicana International İzmir Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan King Suit Odamız, bir yaşam alanı olarak dizayn edildi. Çift kişilik yatak odası ve salon olmak üzere üç bölümden oluşan bir daire niteliğinde olan odada, Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü temel ve lüks eşya ile iki banyo da yer alıyor.