ODALARIMIZ


+A A-

Standart Oda

Medicana Kadıköy Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere toparlanmış 61 adet Standart Oda yer almaktadır. Standart odalarımız beyaz tonlarıyla dikkat çekmektedir. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında hemşire çağrı ipi bulunmaktadır.

Suit Oda

Medicana Kadıköy Hastanesi’nin Suit Odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyacını karşılamak üzere iki bölümden oluşan ‘’ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanan odalarımızda misafirler için ayrı bir oda da bulunmaktadır.Hasta odasında, hasta ve yakınları için ayrıca bir televizyon da yer almaktadır. Yine tüm hijyenik koşulların özenle sağlandığı ve yalnızca 5 adetle sınırlı tutulan odalarımızda hasta yakınları için ayrı bir banyo ve dinlenebilecekleri bir de koltuk bulunmaktadır. Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken; tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı hemşire çağrı ipi bulunmaktadır.

King Suit Oda

King Suit, Medicana Kadıköy Hastanesi’nde hastalar ve yakınlarının farklı ihtiyaçları için tasarlanan odaların başında gelmektedir. Odamız; hasta odası, hasta yakınlarına yönelik tek kişilik yatak odası ve giyinme odası olan bir daire niteliği taşıyarak fark yaratmaktadır. İhtiyaç duyulabilecek her türlü temel ve lüks eşya hizmetinize sunulurken hastanın tüm konforu sağlanmaya çalışılmaktadır.