Medicana Mobil Uygulama

Türkiye’nin en kapsamlı ilk ve tek sağlık uygulaması Medicana mobil ile randevu alabilir, hekim veya tıbbi birim araması yapabilir, laboratuvar tahlil sonuçlarınıza ulaşabilir, tüm sağlık geçmişinizin kaydını tutabilirsiniz.
Medicana Mobil Uygulaması hastanedeki kayıtlarınız ile birlikte, günlük bazı sağlık ihtiyaçlarınızın da kolaylıkla kayıt altına alarak, size özel bildirimlerle hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Medicana mobil uygulaması, Android ve IOS mobil cihazlarınız için özel tasarlanmış ve ücretsizdir.

 

Giriş Ekranı

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Ana Menü ’den “Profili Düzenle” ye tıklayarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Ana Ekran

En çok ihtiyaç duyacağınız fonksiyonlarımızı sizin için bu sayfada bir araya getirdik.

Hastaneler

Medicana Sağlık Grubu bünyesindeki hastaneleri bu ekranda listede veya haritada görüntüleyebilir, hastanenin bulunduğunuz konuma olan mesafe ve zaman uzaklığına görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz hastaneden randevu alabilir, hastaneyi telefon ile arayabilir, harita üzerinden yol tarifi için rota oluşturabilirsiniz. Ayrıca hastane içinde navigasyon ile sesli arama ile ya da haritada istediğiniz birime uygulamanız ile ulaşabilirsiniz.

Hekimler

Medicana Sağlık Grubu’nda görevli hekimlerinin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Hekim adına veya tıbbi birimine göre arama yapabilir, ilgili tıbbi birimde görevli hekimleri listeleyebilirsiniz. Arama sonucunda çıkan hekimden randevu alabilir veya özgeçmişine ulaşabilirsiniz.

Tıbbi Birimler

Medicana Sağlık Grubu hekimlerinin uzmanlıklarına göre listeleyebilir, talep ettiğiniz hastane ve hekim için kolaylıkla randevu alabilir veya hekime ait özgeçmişine ulaşabilirsiniz.

Randevular

Zaman ve mekân kısıtlaması olmaksızın, en uygun tarih ve saatte istenilen hekimden kolaylıkla randevu alabilir ve geçmiş randevu bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Randevulara geç kalınmaması amacıyla güzergahtaki trafiği kontrol ederek kullanıcıların uyarılması sağlanmaktadır.

E-Sonuç

Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde geçmişten bugüne yaptırılan laboratuvar tetkik sonuçlarına hastane ve tıbbi birim bazlı, tarih sıralamalı olarak ulaşabilir, ilgili sonuçlarınızı mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Medicard

Medicard; Medicana Sağlık Grubu tarafından tasarlanarak, hastaları için hayata geçirilmiş kurum ve hastanın birbirini daha yakından tanımalarını amaçlayan tıbbi süreç kartının adıdır. Medicard’ın kullanıcılara sunduğu fırsatlardan yararlanmak için size özel “Medicard” tanımlanması yapabilir ve ihtiyaç duyulan her an mobil cihazın yan çevrilerek adınıza tanımlı “Medicard”ın görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Medicard hakkında daha detaylı bilgiye www.medicard.com.tr adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlaç Takibi

Düzenli olarak kullandığınız veya hastalığınızın tedavi sürecinde kullanacağınız ilaçları belirlenen zaman aralığında hatırlatılmasını sağlayabilir ve birlikte kullanılması uygun olmayan ilaçların tanımlanması durumunda kullanıcılar uyarılmaktadır.

Su Hatırlatıcı

Yaşam kaynağımız olan su, vücudumuzun dengede çalışması için hayati önem taşımaktadır. Günlük içilmesi gereken su miktarının belirlediğiniz zaman aralığında ve periyotta size hatırlatmakta ve günlük içtiğiniz suyun miktarını görüntüleyebilirsiniz.

Eczaneler

Türkiye genelinde bulunduğunuz konuma en yakın eczane ve nöbetçi eczaneyi tespit edebilir ve ilgili eczaneye ulaşım için rota oluşturabilirsiniz.

Duyurular

Medicana Sağlık Grubu’na ait duyurulara bu alandan ulaşabilir ve özet bilgi sonrasında ilgili linke tıklayarak, tüm detay bilgiye ulaşabilirsiniz.