YÖNETİM KADROMUZ


+A A-

Erdem Kayhan GÜRBÜZ CTO & İcra Kurulu Üyesi


Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanında, yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi Executive MBA alanında tamamlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde AUZEF Sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Kariyer hayatına Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda Network Sistem Programcısı olarak başlamıştır. Sonrasında Yapı Kredi Teknoloji’de Network Yöneticisi ve Teknoloji Koordinatörü olarak görev almış, Koç Bilgi Grubu’nda Koçnet GMY ve CTO görevlerini sürdürmüştür. Vodafone Net GM ve Sabit Teknoloji Daire Başkanlığı yapmış, Doğuş Grubu’nda Leica Türkiye GM olarak Telekomünikasyon, Bilişim Teknolojileri, Teknoloji Entegrasyonu, Dijital Dönüşüm ve Lüks Marka Yönetimi konularında çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Satranç ve fotoğrafçılık özel ilgi alanlarıdır. Satrançta Ulusal Usta unvanına sahip olmuş, Türkiye Satranç Federasyonu’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Aynı zamanda Kadın Milli Takım Kaptanlığı görevinde de bulunmuştur.