YÖNETİM KADROMUZ


+A A-

Adnan Menderes SEVEN Mali İşler Koordinatörü ve İcra Kurulu Üyesi


Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi alanında, yüksek lisans eğitimini ise Claremont Graduate University Economics alanında tamamlamıştır. Eğitimlerinin yanı sıra iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kariyerine, 1997- 2000 yılları arasında Dumlupınar Üniversitesi’ne Araştırma Görevlisi olarak başlamış ve 20 yılı aşkın mesleki deneyime sahip olmuştur. Metro Cash and Carry Turkey’de göreve başlamış, Bütçe ve Raporlama alanında Yönetici, Müdür Yardımcısı, Müdür gibi görevleri sürdürmüştür. Aynı firmada Muhasebe ve Finans Grup Müdürlüğü ve Mali İşler Bütçe ve Raporlama Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

Muhasebe Süreçlerinin Standardizasyonu ve Merkezileştirilmesi, Ortak Hizmet Merkezlerine Geçiş Projesi, Maliyet Optimizasyonu Projeleri (İş Tasarımı), Otomatik Banka (Banka hesap özetlerinin otomatik olarak gönderilmesi), MM, EBA, CIWF (Maliyet Fatura İş Akışı), Satıcı İndirimi, Ödeme Sistemleri, Birleşme ve Satın Alma Projeleri, OCR - Optik Karakter Tanıma Aracının Uygulanması, E-Fatura ve E-Arşiv Projelerinin Uygulanması gibi birçok projede yer almış ve liderlik etmiştir. 

Medicana Sağlık Grubu'nda Mali İşler Koordinatörlüğü ve İcra Kurulu Üyeliğini sürdüren Sn. Seven evli ve iki çocuk sahibidir.