Medicana İnovasyon Ofisi "MIO" Genel Yapısı

Medicana İnovasyon Ofisi Hizmetinizde

Toplum Sağlığına İnovatif Projelerle Fayda Sağlamak İçin Medicana İnovasyon Ofisi Hizmetinizde

MEDICANA INOVASYON OFISI "MIO" Genel Yapısı

Medicana İnovasyon Ofisi (Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz)

MIO'nun Amacı:

MIO, Sağlık Sistemi keşiflerinin gerçek dünyada uygulanmasını, ticarileştirilmesini ve araştırma ortaklıklarının geliştirilmesini kolaylaştırmayı hedefler. MIO, bünyesindeki keşifleri ve yenilikleri bir sağlık standardı olarak görür.
MIO, İç ve dış paydaşlarla sağlık sektöründe hasta deneyimini optimize etmek üzere her türlü projeye tasarım, geliştirme ve hayata geçirme platformu olma amacını güder.

Vizyonumuz:

Inovatif projeleri sağlığa entegre ederek dünya genelinde referans organizasyon olmak.

Misyonumuz:

Hastalarımıza ve de topluma fayda sağlayacak sağlık çözümlerinde hayat bulacak yenilikler tasarlamak ve keşifler yapmak.

Değerlerimiz:

Takım Çalışması, Saygı, Dürüstlük, İşbirliği, Şeffaflık, Yetkinlik, Sorumluluk, Hesap Verebilirlik, Yanal Düşünebilme

Değerlerimiz

Medicana İnovasyon Ofisi’nin karar alma ve uygulama süreçlerinin temelini değerlerimiz oluşturmaktadır. Değerlerimiz karar alma süreçlerinde bizlere eşlik ediyor ve karşılaştığımız sorunlara sürdürülebilir çözümler bulmamıza yardım oluyor.

Medicana İnovasyon Ofisinin Stratejisi Nedir?

Medicana Grubu’nun tüm paydaşları ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı ortaklıkları proaktif olarak geliştirmek ve sürdürmek.
Yenilikleri ve keşifleri, ilk fikir aşamasından bireylerin faydasına kullanılabilecek ürünler olarak sununcaya kadar, sürekli olarak gelişmek ve sınıfının en iyisi uygulamaları hayata geçirmek üzere çalışmalar yapmak.
Misyonumuzu etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek için insanlara, süreçlere ve sistem altyapısına yatırım yapmak.
Her bir proje fikrini bir yatırım portföyü yönetiyor olma bakış açısı ile ele alıp yönetmek.
Sağlıkta geleceği inşaa etmek isteyen tüm paydaşları çözüm ortağı olarak görmek.

Medicana İnovasyon Ofisine Nasıl Başvurulabilir?

Sağlık sektöründe fark yaratacağına ve fayda sağlayacağına inandığınız projenizi bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Sizinle iletişim kurabilmemiz için aşağıdaki kutucukları işaretlemeniz gerekmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme’yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca ilgili Bilgilendirme’yi okudum. SMS, E-Posta ve Arama yolları ile ulaşılmasına ve ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

HIZLI BAĞLANTILAR

EN FAZLA GÖRÜNTÜLENENLER

TR
EN RU AR
E-RANDEVU