KURUMSAL HABERLER


+A A-
Slime Sağlığı Tehdit Ediyor

Uzmanlar, çocukların sevdiği oyuncakların başında gelen ‘Slime’ın içindeki boraks maddesine karşı uyardı.

26.10.2020
Kilolarından Kurtulur Kurtulmaz İlk İş Pazara Gidecek

Ameliyattan sadece 2 gün sonra günlük aldığı 750 doz insülin, 50’ye düşen Çayhan, kilo verdikten sonra yapmayı en çok istediği şeyin mahalle pazarına gidip alışveriş yapmak olduğunu söyledi.

23.10.2020
Bel ve Boyun Fıtıklarının Belirtileri Nelerdir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Bel ve Boyun Fıtıklarının Belirtileri Nelerdir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Bel ve Boyun Fıtıkları Nedir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Bel ve Boyun Fıtıkları Nedir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Çocukluk Çağı Beyin Tümörlerinin Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Çocukluk Çağı Beyin Tümörlerinin Tedavi Yöntemleri Nelerdir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Çocukluk Çağı Beyin Tümörlerinin Belirtileri Nelerdir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Çocukluk Çağı Beyin Tümörlerinin Belirtileri Nelerdir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Yenidoğan Beyin Kanamaları Nasıl Oluşur?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Yenidoğan Beyin Kanamaları Nasıl Oluşur?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Yenidoğan Beyin Kanamalarının Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Yenidoğan Beyin Kanamalarının Tedavi Yöntemleri Nelerdir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020
Yenidoğan Beyin Kanamaları Nedir?

Medicana Avcılar Hastanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı "Yenidoğan Beyin Kanamaları Nedir?" sorusunu sizler için cevapladı.

21.10.2020