KURUMSAL HABERLER


+A A-
Korona Virüs Riskine Karşı 14 Kural

14.03.2020
KTO Karatay Üniversitesi Medıcana Tıp Fakültesi Hastanesi Basınla Buluştu

KTO Karatay Üniversitesi Medicana Tıp Fakültesi Hastanesi Konya Bayır Diamond Hotel’de basın buluşması gerçekleştirdi. Gündemin öne çıkan başlıklarını değerlendirmek ve sağlıkta yeni gelişmeleri konuşmak için düzenlenen basın toplantısına Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Fulya Erdemil, Tıbbi Direktör Dr. Öğr. Üyesi Bülent Koçer, Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan, Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Grup Müdürü Gül Uğurlu ve Medicana Konya Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Hasan kişi ve bölgeden 45 gazeteci katıldı.

28.11.2019
Hayat Kurtarmak İçin Koştular!

Binlerce İstanbullu organ bağışına dikkat çekmek için Caddebostan’da koştu! İstanbul Organ Nakli Derneği önderliğinde, Medicana Sağlık Grubu’nun desteğiyle 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında düzenlenen “Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız” koşusu bu yıl 5. kez binlerce gönüllüyü bir araya getirdi. 20 Ekim’de İstanbul Caddebostan’da düzenlenen ve organ bağışı farkındalığı oluşturmak için düzenlenen koşuya; binlerce İstanbullunun yanı sıra, sporcular, nakil bekleyen hastalar ve hasta yakınları ile sağlık çalışanları katıldı.

21.10.2019
Medicana Organ Nakli Merkezinden Yabancı Hekimlere Böbrek Nakli Eğitimi

BÖBREK nakli ameliyatlarındaki son gelişmeleri öğrenmek amacıyla Türkiye’ye gelen Malezya ve Mısırlı 11 hekim, Türk cerrahlar tarafından gerçekleştirilen iki operasyonu canlı takip etti. ‘Ülkemiz artık öğretici pozisyonda’ diyen Medicana Sağlık Grubu Organ Nakli Başkanı Prof. Dr. Murat Tuncer, “Bunları söylemek çok gurur verici. Amacımız Türkiye’yi organ naklinin merkezi haline getirmek” değerlendirmesinde bulundu.

11.09.2019
Fenerbahçe Üniversitesi 2019-2020 Akademik Yılı Mütevelli Heyet Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi

2019-2020 Akademik Yılı’nda ilk öğrencilerine kapılarını açacak olan Fenerbahçe Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı, Mütevelli Heyet Üyeleri, Akademik ve İdari Kadro, tanışma toplantısında bir araya geldi. Üniversite, bu yıl Ataşehir Kampüsünde 5 fakültede bulunan 12 farklı lisans programına 660 öğrenci kabul edecek.

27.06.2019
Fenerbahçe Üniversitesi; Dijital Neslin Yenilikçi Üniversitesi

MBA okulları ile eğitim sektörüne giren Medicana Grup, Fenerbahçe Kulübü ile yaptığı işbirliği ile Fenerbahçe üniversitesi’ni açarak eğitim alanında iddialı bir başlangıç daha yapıyor.

17.06.2019
Medicana'ya "İnsana Saygı Ödülü"

Türkiye’nin en prestijli ve köklü İnsan Kaynakları ödüllerinden olan Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri bu yıl 18.kez sahiplerini buldu.

08.05.2019
OHSAD’dan Grubumuza Onur Ödülü

22.04.2019
Medicana En İtibarlı Markalar Arasında

Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8.si gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırma sonuçlarında, Medıcana Sağlık Grubu Sağlık Sektöründe en itibarlı markalar arasında yer aldı.

17.04.2019