MEDICANA HABERLER

Diyaliz Hastaları Corona Virüse Karşı Nasıl Korunmalı?
Çin'in Wuhan kentinden yayılarak tüm dünya ile birlikte ülkemize de ulaşan Coronavirüs salgını, yaşlılar ve kronik hastalığı bulunanlar başta olmak üzere tüm toplum için tehdit oluşturmaya devam ediyor. Günden güne yayılan bu salgından korunmaya yönelik olarak gerek dünya genelindeki sağlık otoriteleri, gerekse ülkemiz Sağlık Bakanlığı tarafından verilen önerilere uyum sağlamak hayati önem arz ediyor. Risk grubunda yer alan kronik hastalıklardan bir tanesi de böbrek hastaları. Medicana Avcılar Hastanesi Diyaliz Bölümü Sorumlu Dr. Ahmet Gür diyaliz hastalarının Corona Virüse karşı korunma yöntemleri hakkında konuştu.
Kalp Hastaları Covid-19 Salgınına Karşı Dikkatli Olmalı !
Covid-19 Salgını kalp sorunları olan insanlar için endişeler ciddidir. Koroner kalp hastalığı veya hipertansiyonu olan yaşlı kişilerin enfekte olma ve daha şiddetli semptomlar geliştirme olasılığı daha yüksektir. Medicana Avcılar Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı, Uzm. Dr. Naser Can kalp hastalarında Corona Virüs riski hakkında önemli bilgiler verdi.
Covid-19 Salgını Nedeniyle Uzun Süre Evde Kalırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Covid-19 salgını nedeniyle evlere sığınılan şu günlerde , evler tüm bir yaşam alanı olarak görülmeli ve vücudu koruyup kollayarak günlük yaşam aktivitelerine devam edilmelidir. Medicana Avcılar Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Uzm. Dr. Niymet Firdevs Fırıncı Covid-19 virüsünden dolayı evde dikkat edeceğimiz noktalar hakkında önemli bilgiler verdi.
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.

Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz
Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

ONLINE RANDEVU

Lütfen hastane seçiniz.

  ONLINE RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   ONLINE RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN