MEDICANA HABERLER

Covid19 Salgını Akciğerlerimizde Hasar Bırakır mı?
2019 yılının Aralık ayında Çin'in Hubei eyaletine bağlı Vuhan şehrinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs ve onun neden olduğu COVID-19 isimli hastalık, milyonlarca insanı etkisi altına aldı. Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen COVID-19, özellikle kronik hastalığı olanları ve 65 yaş üstü bireyleri etkiliyor. Medicana Avcılar Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Kemal Yıldız Covid19 Salgınının akciğerlerimize etkisi hakkında önemli bilgiler verdi.
Ramazan Ayında Aşırı Beslenme Vücutta Yağlanmayı Artırır
Sağlıklı beslenme; vücudumuzu oluşturan hücrelerin doğru ve düzenli çalışabilmesi için gerekli olan makro ve mikro besin öğelerini (karbonhidrat, protein, yağ, vitamin, mineral ve su) yeterli ve dengeli miktarda almaktır. Bu öğelerin yetersiz alımıyla(beslenme yetersizliği ) vücut birçok hastalığa karşı savunmasız kalacaktır. Medicana Avcılar Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dyt. Havva Kılınç ramazan ayında sağlıklı beslenme hakkında konuştu.
Karantina Durumunda Bebeğimi Emzirebilir miyim?
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz

Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

E-RANDEVU

OnlineHekim Randevularınızı sadece çağrı merkezi yetkilimiz ile görüşerek alabilirsiniz.
Lütfen hastane seçiniz.

  E-RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   E-RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN