MEDICANA HABERLER

CORONAVİRÜS (Koronavirüs / Covid-19) SALGINI DÖNEMİNDE KRONİK KALP HASTALARI İÇİN ÖNERİLER
Medicana Çamlıca Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Murat Yalçın,“Ülkemiz dahil tüm dünyada yaşanan Coronavirüs (Koronavirüs /Covid-19) salgını bilinen kalp damar hastalığı olan veya olma ihtimali yüksek riskli hastalarla olan ilişkisi birkaç yönden önem arzetmektedir." dedi.
CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) YARATTIĞI KAYGI İLE BAŞEDEBİLİRSİNİZ
Medicana Çamlıca Hastanesi Uzmanlarından Klinik Psikolog Kübra Bozkurt, “Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) pandemik salgını hem bizim kontrolümüzde olan bir salgın hem de değil. Bireysel alınması gereken önlemleri uygulayıp, çevremizi de bu konuda uyarırsak bu salgını kontrol altına alabiliriz. Kontrol altına alınan bir durum doğal olarak bizi daha fazla tedirgin edemez ve psikolojik olarak etkilemez.” dedi.
CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS/ COVİD-19) SALGININDA BASİT EGZERSİZLERLE BAĞIŞIKLIĞIMIZI GÜÇLENDİREBİLİRİZ
Medicana Çamlıca Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Uzm. Dr. Sevil Karagül, Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) salgın sürecinde su içmek, düzenli uyku, taze sebze meyve tüketmek gibi basit bağışıklığı güçlendirici önerilere düzenli ev egzersiz programının eklenmesi gerektiğinin altını çizdi.
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz

Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

E-RANDEVU

OnlineHekim Randevularınızı sadece çağrı merkezi yetkilimiz ile görüşerek alabilirsiniz.
Lütfen hastane seçiniz.

  E-RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   E-RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN