MEDICANA HABERLER

CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) SALGININDA BAĞIŞIKLIĞINIZI OZON TERAPİ İLE GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ.
Medicana Çamlıca Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi doktorlarından Dr. Tansel Turan “Ozon gazı kullanılarak uygulanan yapıcı tedavilere "ozon terapi" denilmektedir. Dünyada 150 yılı aşkın süredir etkin bir tedavi ve sağlıklı yaşam unsuru olarak kullanılan "ozon terapi" gün geçtikçe yararlarının ortaya çıkmasıyla günümüzde de fazlaca kullanılmaya başlamıştır.”dedi
Sağlıklı hayata GTT katın!
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GTT); fiziksel ve mental hastalıkların hafifletilmesi, tedavisi, tanısı ve önlenmesinin yanı sıra sağlığın sürdürülmesi ve iyileştirilmesi için kullanılan tecrübelerdir. Son dönemde insanların kendi sağlıkları için daha fazla sorumluluk alması tedavi alanında daha doğal tedaviyi tercih etmeleri nedeniyle 20 yıldan daha fazla süredir artan sosyal bir fenomendir.
Şaşılık ve Görme Tembelliği
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.

Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz
Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

ONLINE RANDEVU

Lütfen hastane seçiniz.

  ONLINE RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   ONLINE RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN