MEDICANA HABERLER

CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) YARATTIĞI KAYGI İLE BAŞEDEBİLİRSİNİZ CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) YARATTIĞI KAYGI İLE BAŞEDEBİLİRSİNİZ
Medicana Çamlıca Hastanesi Uzmanlarından Klinik Psikolog Kübra Bozkurt, “Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) pandemik salgını hem bizim kontrolümüzde olan bir salgın hem de değil. Bireysel alınması gereken önlemleri uygulayıp, çevremizi de bu konuda uyarırsak bu salgını kontrol altına alabiliriz. Kontrol altına alınan bir durum doğal olarak bizi daha fazla tedirgin edemez ve psikolojik olarak etkilemez.” dedi.
BASİT ÖNLEMLERLE BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ! BASİT ÖNLEMLERLE BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ!
Medicana Çamlıca Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi doktorlarından Dr. Tansel Turan Coronavirüs (Koronavirüs / Covid-19) ile ilgili ozon terapi ile bağışıklığı güçlendirmenin, virüse yakalanmamak ve olası enfekte durumunda da önemli destekleyicilerden biri olduğunu belirtti.
CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) SALGININDA BAĞIŞIKLIĞINIZI OZON TERAPİ İLE GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ. CORONAVİRÜS (KORONAVİRÜS / COVİD-19) SALGININDA BAĞIŞIKLIĞINIZI OZON TERAPİ İLE GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ.
Medicana Çamlıca Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi doktorlarından Dr. Tansel Turan “Ozon gazı kullanılarak uygulanan yapıcı tedavilere "ozon terapi" denilmektedir. Dünyada 150 yılı aşkın süredir etkin bir tedavi ve sağlıklı yaşam unsuru olarak kullanılan "ozon terapi" gün geçtikçe yararlarının ortaya çıkmasıyla günümüzde de fazlaca kullanılmaya başlamıştır.” dedi
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz

Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
TR
EN RU AR
ONLINE RANDEVU

E-RANDEVU

OnlineHekim Randevularınızı sadece çağrı merkezi yetkilimiz ile görüşerek alabilirsiniz.
Lütfen hastane seçiniz.

  E-RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   E-RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN