YÖNETİM KADROMUZ


+A A-

Dr. M. Ulvi ÜNAL - Medicana International İzmir Hastanesi


1987-2001 yıllarında Kurucu Genel Müdür olarak ILO ve IMO standartlarına uygun şekilde uzak yol gemilerinde sağlık hizmetleri, revirlerin oluşturulması, uluslararası uygunluk belgelerinin verilmesi ve denetlenmesi çalışmalarını yürütmüştür. Trophy Röntgen firmasının Ege Bölge Temsilciğini yapmıştır. İş sağlığı ve güvencesi konusunda birçok sanayi kuruluşunda işyeri hekimi ve işçi sağlığı güvenliği bölümleri kurmuş, yönetim danışmanlığı yapmıştır. Tekirdağ, Diyarbakır ve İzmir’de çeşitli kurum ve özel hastanelerde pratisyen hekim ve yönetici olarak görev almıştır. 

1999-2011 yıllarında Kent Hastanesi'nde Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi, Mesul Müdür ve Medikal Koordinatör olarak görev yapmıştır.

2011-2014 yılları arasında Universal Hastaneler Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı ve İzmir, Manisa, Kuşadası Hastanelerinden sorumlu Ege Bölge Koordinatörü ve Genel Müdür olarak görev yapmıştır.

2014-2017 yıllarında Medicana Sağlık Grubu'nda Tıbbi Direktör ve International İstanbul Hastanesi'nde Genel Müdür olarak çalışmıştır.

2017 yılı itibarıyla Medicana International İzmir Hastanesi'nde Kurucu Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.