YÖNETİM KADROMUZ


+A A-

Reha ÖZKAYA - Yönetim Kurulu Üyesi - CEO

 

1969 yılı İstanbul doğumlu olup, lisans eğitimini 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında tamamlamıştır, Yine aynı üniversiteden Toplam Kalite Yönetimi, İş Uzmanlığı ve İş Denetimi Uzmanlıkları bulunmaktadır.

Çeşitli dergi ve gazetelerde Yazı İşleri Müdürlüğü ve Genel Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Hastane Yöneticiliğinin yanı sıra Radyo ve Televizyon Programcılığı, Ekonomi Haberciliği konularında çalışmış, bu konularda araştırmalar yapmış ve çeşitli yazıları yayınlanmıştır.

Medical Park Sağlık Grubu Hastanelerinde 16 yıl çalışmış, bu dönem boyunca birçok farklı görevde aktif rol almıştır. Bu görevler Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörlüğü, Genel Müdürlük, Bütçe ve Verimlilik Koordinatörlüğü, Genel Koordinatörlük ve İcra Kurulu Üyeliği’dir.

Medical Park Sağlık Grubu’nın Sultangazi, Fatih, Bursa, Bahçelievler, Göztepe Antalya, Van, Elazığ, Tokat, Ordu Hastaneleri’nde ve ayrıca Ümraniye Atlas Hastanesi, Küçükköy Duygu Hastane’sinde kuruluş, işletme ve hastane yönetimi ve grup başkanlıkları gibi görevleri üstlenmiştir.

Sistem, süreç ve verimlilik uyarlamaları üzerine organizasyonel planlamalar yapmış ve uygulamıştır. Çalıştığı kuruma her coğrafyadan Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı ve Yöneticiler yetiştirmiştir. Tüm bunların yanı sıra ulusal düzeyde birçok yardım organizasyonlarında bulunan Sn. Özkaya, evli ve üç çocuk sahibidir.