YÖNETİM KADROMUZ


+A A-

Gül UĞURLU - Marka ve Kurumsal İletişim Direktörü

1987 İstanbul doğumlu olan Sn. Uğurlu, eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Kurumsal İletişim - Stratejik Pazarlama alanlarında tamamlamıştır.

Flokser Grup’ta başlayan kariyer hayatını, çeşitli medya kuruluşlarında reklam müdürü olarak sürdürmüştür. Bir Başarı Hikayesi programının yapım ve sunuculuğunu üstlenen Uğurlu aynı zamanda haber spikeri olarak ekranlarda yer almıştır. İş hayatına, 2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nda proje koordinatörü ve medya ilişkileri yöneticisi olarak devam etmiştir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk Gençlik Sanat Bienali’nin proje yöneticileri arasında yer almıştır. Sağlık sektörüne, Universal Hastaneler Grubu’nda kurumsal iletişim yöneticisi olarak katılmıştır.

2014 yılında Medicana Sağlık Grubu’nda başlayan kariyer yolculuğunu Medicana International İstanbul Hastanesi ve Medicana Bahçelievler Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü olarak sürdürmüştür. 2019 yılında Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Grup Müdürü, 2023 yılında ise Marka ve Kurumsal İletişim Direktörü görevine getirilmiştir.

Kariyer hayatında bir çok kurumsal sosyal sorumluluk projesine liderlik eden Sn. Uğurlu Türkiye’de ve yurt dışında birçok eğitime ve seminere de katılarak iletişim ve medya iletişimi alanındaki deneyimlerini geliştirmiş, çeşitli platformlarda eğitimler vermiştir.