MEDICANA HABERLER

Dr. Emrah Kan : "Bu dönem kontakt lens kullanımına ara verilmeli" Dr. Emrah Kan : "Bu dönem kontakt lens kullanımına ara verilmeli"
Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Emrah Kan, korona virüs döneminde kontakt lens (KL) kullanıcılarının gözlerini normal bir insana göre daha fazla ellediğini söyleyerek, “Virüsün göz yoluyla da bulaşması olası olduğundan bu dönem boyunca kontakt lens kullanımlarına ara verilmesi daha doğru bir seçenek olacaktır” dedi.
Korona günlerinde KOAH ve astım hastaları ilaçlarını kesmemeli Korona günlerinde KOAH ve astım hastaları ilaçlarını kesmemeli
Tüm dünyaya yayılan yeni korona virüsü (Kovid-19), başta kronik akciğer hastaları olmak üzere birçok kişiyi tehdit ediyor.
Uzm. Dr. Melek Küçük: “Elleri dezenfekteden sonra nemlendirici kullanın” Uzm. Dr. Melek Küçük: “Elleri dezenfekteden sonra nemlendirici kullanın”
Dermatoloji bölümünden Uzm. Dr. Melek Küçük, “Ellerimizi sık yıkadığımızda sabun deterjan ve dezenfektanlar ellerimizin koruyucu bariyer tabakasını bozar. Bunu önlemenin yolu ellerimizi yıkadıktan sonra yağ bazlı nemlendirici ile nemlendirmemiz olacaktır” dedi.
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.
Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz

Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
TR
EN RU AR
ONLINE RANDEVU

E-RANDEVU

OnlineHekim Randevularınızı sadece çağrı merkezi yetkilimiz ile görüşerek alabilirsiniz.
Lütfen hastane seçiniz.

  E-RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   E-RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN