TIBBİ BİRİMLER


+A A-

MEDICANA ÇAMLICA Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merkezi ve periferik sinir sisteminin, tümörler dâhil olmak üzere tüm hastalıklarında söz sahibi olan uzman kadro, iskemik ve hemorajik sevebvovasküler hastalıklar, epilepsi, Parkinson, baş ağrıları, nöropati, periferik sinir sisteminin enfeksiyöz/toksik kaynaklı bozukluklarının tanı ve tedavilerinde başarıyla hizmet vermektedir. 

Epilepsi kontrol ve takipleri, sayısız hastaya “Epilepsiyle ama güvenle” yaşamayı öğretmiştir.

Her türlü beyin atağı ve felç durumlarında tam teşekküllü yoğun bakım ünitelesinde maksimum hasta bakımı ve konforunu sağlamaya imkân sağlayan gelişmiş tıbbi olanaklar yer almaktadır.

Her türlü bel ve boyun fıtığı operasyonu mikrodiskektomi yöntemi ile yapılarak hastalar en kısa sürede taburcu olabilmektedir.

Gelişmiş tıbbi ekipman desteği ve alanında uzman kadrosu ile Medicana Çamlıca Hastanesi beyin – omurilik tümörleri, beyin kanamaları, beyin pili, çocuk ve yetişkin travmaları, omurga ameliyatları gibi her tür nöroşirürjikal acil durumlarda da hizmet vermektedir.

Bilgisayarlı Tomografi, MR, USG gibi radyolojik tanı yöntemleri sayesinde hastaları tüm tetkikleri hastane içinde yapılarak tanı konulmakta ve tedavi edilmektedir.

Çamlıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları