TIBBİ BİRİMLER


+A A-

MEDICANA ÇAMLICA Kalp ve Damar Cerrahisi

Çamlıca ve Bahçelievler Medicana Hastaneleri’nde yer alan Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniklerinde her türlü kalp ameliyatı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Bunlara her türlü koroner by-pass ameliyatı, kalp kapak tamiri veya yapay kapakla değiştirme ameliyatları, kalp tümörü ameliyatları ve anevrizma, disseksiyon ameliyatları dahildir. Ayrıca karotis damarlarının izole edilmesi ve bu ameliyatın by-pass ile aynı seansta çözümü de başarıyla uygulanmaktadır.

Sadece Medicana Hastaneleri’nde değil, diğer merkezlerde de ameliyat endikasyonu konmuş olan hastaların tetkik sonuçları ve anjiyografi görüntüleri uzman akademik kadro tarafından büyük titizlikle değerlendirilmekte ve bu yolla daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen hastalara, izlenmesi gereken tıbbi prosedür hakkında en küçük ayrıntılara kadar bilgi verilmektedir.

Çamlıca ve Bahçelievler Medicana Hastaneleri’nde Kalp ve Damar Cerrahisi ameliyathaneleri ile Post-Up Yoğun Bakım Üniteleri arasında direkt geçiş olanağı bulunmaktadır. Ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri en önde gelen tıbbi cihaz ve ekipmanın yanı sıra mimari ve teknik açıdan, özellikle hasta güvenliği konusunda, oldukça üstün altyapı olanaklarıyla donatılmıştır.

SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur’un yanı sıra ülkemizde hizmet veren tüm sigorta şirketleriyle ve bankalarla anlaşmalı olarak yılda 2.500’den fazla hastaya dünya standartlarında başarı oranlarıyla açık kalp cerrahisi ameliyatı uygulanmaktadır.

Çamlıca Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları