TIBBİ BİRİMLER


+A A-

MEDICANA AVCILAR İç Hastalıkları

Medicana Avcılar Hastanesi Dahiliye bölümüne, genellikle Diyabet, Göğüs Ağrısı, Yüksek Tansiyon, Kronik Böbrek Yetmezliği benzeri ve tanısı konulmamış hastalıkların ilk başvuru adresi olarak oldukça yoğun çalışmaktadır. Bu bölümde gerekli tetkikler yapılarak teşhis konulur ve tedavinin yapılmasını sağlanır. Gerekli durumlarda ilgili branşlardan konsültasyon istenir. Görevli uzman hekimlerimiz tıptaki yenilikleri her türlü kaynaktan izleyerek, yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılarak, yeni teknolojileri yakından izleyerek ve kullanarak hastaların teşhis ve tedavilerini başarı ile uygulamaktadır.
Sık yapılan viziteler ile hastaların günlük tedavileri başarıyla sağlanmakta, yatışı yapılan hastaların tedavi ve bakımları dahiliye uzmanlarının direktifleri ile tecrübeli hemşireler tarafından yapılmaktadır.
Laboratuvar ve radyoloji tanı koydurucu tetkiklerini yoğun şekilde kullanmakta; tanısı konulan hastalar içinde cerrahi girişim gerektirenler gerekli cerrahi bölümüne, farklı uzmanlık alanı müdahalesi gerektirenler ise farklı uzmanlık bölümlerine sevk edilmektedir.


Avcılar İç Hastalıkları Doktorları