KURUMSAL HABERLER


+A A-

"HOG Bosphorus Gazi Sürüşü"ne Medicana Desteği

"HOG Bosphorus Gazi Sürüşü"ne Medicana Desteği


HOG Bosphorus İstanbul Üyesi yaklaşık 100 Harley Davidson  kullanıcısı, MEDICANA SAĞLIK GRUBU sponsorluğunda  GAZİ SÜRÜŞÜNE katılmak için  İstanbul’dan Ankara’ ya gitti.

Bu anlamlı sürüş öncesi; İstanbul, İzmir, Samsun ve Türkiye'nin tüm diğer illerinden gelen Harley tutkunları  Medicana Ankara International Hastanesi önünde düzenlenen kokteylde bir araya geldi.

Gaziler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ve Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Harley Davidson tutkunlarını buluşturan etkinlik için İstanbul’dan yola çıkan HOG Bosphorus Üyelerinin ilk durağı Medicana Ankara International Hastanesi oldu. HOG Bosphorus yol ve konaklama sponsoru olan MEDICANA SAĞLIK GRUBU Genel Koordinatörü Reha Özkaya; " Harley tutkusuyla sosyal sorumluluğu birleştirerek gazilerin hatırlanmasına, sorunlarına dikkat çeken bu organizasyonuna destek vermekten son derece mutluyuz.."dedi. HOG BOSPHORUS üyesi Harley kullanıcıları İstanbul’dan Ankara’ya aldıkları yol boyunca ve Ankara sokaklarında görkemli motorlarıyla renkli görüntüler sergilediler.

Oluşturma: 27.09.2013 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu