KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Video Konferans Toplantısı

Medicana video konferans yöntemiyle ilk genişletilmiş konferansını 8 Eylül 2012'de gerçekleştirdi. Medicana, zaman ve iş kaybına neden olmayan bu tür genişletilmiş toplantılarla yönetim hedeflerine ulaşmayı amaçlıyor.


Medicana Sağlık Grubu, video konferans yöntemiyle Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki 10 hastanesinden toplam 100 üst düzey yöneticisini bir araya getirdi. Daha önce genişletilmiş üst yönetim toplantılarını farklı lokasyonlardaki hastanelerinde gerçekleştiren Medicana Sağlık Grubu;

8 Eylül de ilk kez  video konferans  yöntemini kullanarak toplantı yaptı.

Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt video konferans yöntemi ile yapılan toplantıya Medicana Bahçelievler hastanesinden katılarak, yöneticilerine seslendi . Zaman ve kaynak tasarrufu sağlayacak bu olanağın, yönetimsel sonuçlarını önemsediğinin altını çizdi.

Medicana Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Reha Özkaya; " Yönetim hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve kararlarımızı Medicana Sağlık Grubu 'nun, her kademedeki yöneticisi ile paylaşmayı önemsiyoruz. Bu nedenle olabildiği kadar geniş katılımlı toplantılar yapıyoruz. Daha önce zaman ve iş kaybına neden olan toplantılarımızı artık video konferans yöntemi ile daha rahat ve istediğimiz sıklıkta gerçekleştirebileceğiz. Dileyen Direktörümüz farklı lokasyonlardaki ekibi ile bağımsız toplantılar yaparak iş hedeflerini ve süreçlerini zaman kaybetmeden etkili bir şekilde paylaşabilecek. Çağın gereklerine uygun teknolojik donanımın ve olanağın, yöneticilerimizin etkili çalışmalarını kolaylaştıracağını düşünüyorum. Hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Dört ayrı yerden kurulan video konferans  bağlantısı ile;   Medicana Bahçelievler, Medicana International Ankara,  Medicana Çamlıca,  Medicana Avcılar, Medicana Konya  ve Medicana Samsun  hastaneleri  toplantıya katıldı. Böylece  farklı noktalardaki geniş yönetici kadrosu bir araya gelerek, yüz yüze görüşme olanağı sağlandı ve  hedefler paylaşıldı.

Hizmet kalitesini maksimum düzeyde tutabilmek adına teknolojinin sunmuş olduğu tüm kaynakları kullanan Medicana Sağlık Grubu, video konferans sistemi kurulumunu kendi kaynakları ve alanında yetkin çözüm ortakları ile başarıyla gerçekleştirdi.

Medicana Sağlık Grubu’nun kullandığı video konferans teknolojisi;  diğer ofis ve şube çalışanları ile karşılıklı olarak tartışabilme, ortak çalışma, sunum yapma, teknik çizimler ve bütçe gibi dosyaları paylaşma olanağı sağlıyor.

Oluşturma: 13.09.2012 12:00
Son Güncelleme: 16.07.2017 01:37
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu