KURUMSAL HABERLER


+A A-

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Medicana Sivas Hastanesini Ziyaret Etti

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Medicana Sağlık Grubu’nun 11’inci hastanesi olan, Sivas ve çevre illere hizmet vermeye başlayan Medicana Sivas Hastanesi’ni ziyaret etti.


Ziyarette Genel Müdür Ozan Yaşar, Medicana Sağlık Grubu Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Remzi Karşı ve hastane yetkilileri Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile bir araya gelerek Sivas’ın sağlık ihtiyaçları, Medicana Sivas Hastanesi alt yapı ve uygulamalarını paylaştılar. Sağlık sektörünün önemine değinen Başkan Aydın; “İnsanların bu sektörde beklentileri yüksek olduğu için sizin işiniz zor. Bu meslek kutsal bir meslek. İnşallah hizmetlerin daha da üzerine koyarak devam edeceğinizi düşünüyorum. Görevinizde kolaylıklar diliyorum. Tekrar hayırlı, uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Ozan Yaşar ise; “İşimiz zor fakat insanlarımız bize çok dua ediyor, bu da her şeyin önüne geçiyor. Bazen hastanenin girişinde durup hastalarımıza bizzat yardımcı oluyorum. İnsanlarımız da çok memnun kalıp dua ediyorlar. Başka hiçbir sektörde böyle dua alamazsınız. Zor bir sektör ama bu yönüyle çok keyifli. İnşallah Sivas’a bu hizmeti vermek için canla başla mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 


Sohbet sonrasında Medicana Sivas yönetimi, Başkan Aydın ile hastanenin bazı bölümlerini gezerek, hastanenin yatak kapasitesi, donanımı, modern altyapısı hakkında bilgi verdi. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, hastane çalışanlarına görevlerinde kolaylıklar dileyerek, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.


Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mahir Kuzucu, Belediye Meclis Üyeleri Kayhan Işık ve Tacettin İlkay da hazır bulundu.

Oluşturma: 03.01.2015 12:00
Son Güncelleme: 18.07.2017 11:02
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu