KURUMSAL HABERLER


+A A-

Asbir Yönetimi Medicana Sivas Hastanesi’ni Ziyaret Etti

Avrupa Sivaslılar Birliği yönetimi, Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü H. Ozan Yaşar’ı ziyaret etti. Toplantıda birlik faaliyetleri ve Medicana Sivas Hastanesi, Sivas’a katkıları konuşuldu.


Asbir Yönetimi Medicana Sivas Hastanesi’ni Ziyaret Etti

Avrupa Sivaslılar Birliği Genel Başkanı Yüksel Önder, Başkan Yardımcısı Göksel Soyugüzel, Sivas Bölge Başkanı Hüseyin Sağlam, ASBİR üyesi Mehmet Gündüz, Taci Ülker’in katıldığı toplantıda birliğin Sivas halkı ve Avrupa’da yaşayan Sivaslılar için yaptığı çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, ASBİR Başkanı, Yüksel Önder, Sivas’ın gelişimi, Sivas halkının kaliteli hizmet alabilmesi için yeni yatırımların önemine dikkat çekerek, Medicana Sivas Hastanesi’nin  şehre nitelikli bir hizmet anlayışı getirdiğini belirtti.


Sivas halkının sağlık beklentileri, güven duyulacak sağlık hizmeti için yapılan çalışmalar konuşuldu. Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü H. Ozan Yaşar, “Medicana Sağlık Grubu olarak öncelikle güven duygusu temelinde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hastane personeli olarak hasta haklarını ön planda tutan hizmet anlayışımızı Sivas’a getirdik ve çalışmalarımıza bu yönde devam edeceğiz.” dedi. Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü H. Ozan Yaşar,  hasta kabul etmeye başlayan yeni doktorlarla ilgili de bilgi verdi ve artık hastaların Sivas dışına gitmelerine gerek kalmadığını belirtti. Kardiyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, İç Hastalıkları bölümlerinde yeni başlayan doktorlarla hekim kadrosunu geliştirdiklerini ve halkın gereksinimleri doğrultusunda çalışmalar yapmaya devam edeceklerini ifade etti. Kardiyoloji Prof. Dr. Ahmet Yılmaz, Gastroenteroloji Prof. Dr. Abdülkerim Yılmaz, Göz Hastalıkları Prof. Dr. Haydar Erdoğan, Ortopedi ve Travmatoloji Doç. Dr. Zekeriya Öztemur’un 17.00’dan sonra Medicana Hastanesi’nde hastaları kabul ettiğini açıklayan H. Ozan Yaşar, “Hastanemizde akademisyen ve uzman kadromuz ile ERCP, göz yaşı kanal tıkanıklığının lazerle tedavisi, şaşılık tedavisi, spor sakatlanmaları tedavisi, protez uygulamaları yapabiliyoruz. Bu gibi sağlık hizmetleri için vatandaşın şehir dışına gitmesine gerek kalmadı. Sivas halkı artık kendi şehrinde nitelikli sağlık hizmeti alabiliyor.” dedi.

Oluşturma: 19.08.2015 12:00
Son Güncelleme: 20.07.2017 10:14
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu