KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Çamlıca Hastanesi’ne Yılın ‘’En Quality Sağlık Kuruluşu’’ Ödülü…

Qualityof Magazine Dergisi’nin düzenlediği 7. Yıl QualityÖdül Töreni’nde yılın ‘’En QualitySağlık Kuruluşu’’ ödülü 2. kez MedicanaÇamlıca Hastanesi’nin oldu.


Sanat, medya ve iş dünyasından isimlerin ortak olduğu, Qualityof Magazine dergisinin düzenlediği “Qualityof Magazine 7. Yıl QualityÖdül Töreni “, 31 Mayıs Salı gecesi Suada’dagerçekleşti. Sağlık Kuruluşu kategorisinde ‘MedicanaÇamlıca Hastanesi’, yılın ‘’En QualitySağlık Kuruluşu’’ ödülüne layık görüldü.

En Qualityödüller arasında; yılın Sağlık Kuruluşu ödülünü alan MedicanaÇamlıca Hastanesi Genel Müdür’ü Murat KAYA, ‘’ Qualityof Magazine ailesinin bizi bu ödüle layık görmesi hastanemiz için büyük gurur kaynağıdır. Bu tip ödüller aynı zamanda insanlara farklı sorumluluklar getiriyor, bu sorumlulukları üzerimizde farkediyoruzve her geçen gün sağlık ile ilgili gece gündüz çalışarak büyümeye devam ediyoruz. Yeni yaşında Qualityof Magazine dergisine başarılar dileriz.’’ dedi. 

Sanat, medya ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı En QualityÖdül Töreni’ninde bu yılın en Qualityisimleri ödülleri ile buluştu.

Oluşturma: 06.06.2016 12:00
Son Güncelleme: 20.07.2017 05:57
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu