KURUMSAL HABERLER


+A A-

Medicana Ankara'da Çocuk Hastalara Bayram Şenliği...

Medicana International Ankara Hastanesi, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kapsamında Hastane içinde çeşitli etkinlikler ve süslemeler gerçekleştirdi.


Medicana Ankara'da Çocuk Hastalara Bayram Şenliği...

Hazırlıklara bayram öncesinde başlayan Hastanemiz için ilkokul öğrencileri 23 Nisan’a özel "Sağlık" konulu resimler boyadı. Doğa Koleji, Nesibe Aydın Okulları ve Amerikan Kültür Koleji öğrencilerine ait bu resimler, Medicana International Ankara Hastanesi Çocuk Polikliniği önünde sergilenmeye başlandı. Halen sergilenen çocukların dünyasını anlatan birbirinden renkli bu resimler, Polikliniği ziyaret eden büyük – küçük herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. 


Ayrıca Hastane, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" nedeniyle söz konusu hafta boyunca afişliklerini de çocukların resimleri için boşalttı. Resimler, özel bir tasarımla afişliklerde de sergileniyor.


Çocuk hastalara Pamuk Prenses eşlik etti


Medicana International Ankara Hastanesi, 23 Nisan günü de çocuk hastalarına ve hastalarının çocuklarına özel etkinlikler gerçekleştirdi. Çocuklara Resepsiyon ve Çocuk Polikliniği’nde görevli Medicana çalışanları tarafından gün boyu bayraklar ve balonlar hediye edildi. Yüzlerini boyatmak isteyen çocukları, Hastaneyi ziyaret eden "Pamuk Prenses", bu çalışma için oluşturulan alana yönlendirdi. İdeal Çocuk Akademisi’nin destek verdiği bu çalışma kapsamında çocuklar, “Pamuk Prenses”le fotoğraf çektirdi ve yüz boyaması sırasında keyifli zaman geçirdi.

Oluşturma: 23.04.2014 12:00
Son Güncelleme: 20.07.2017 02:15
Oluşturan: Medicana Web ve Yayın Kurulu